Třídení odpadů v kraji Vysočina


  Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet
  Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
  Kalendář akcí
únor 2019
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy
  O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400
 V posteli s Annou Kournikovovou!

RůznéA už vám zbývají jen další dvě přání .... Anna Kournikova žije pro tenis. Buďte připraveni, že své oči budete moci pokochat na jedinečné Anně Kournikovové, která je zcela jistě důvodem, proč Bůh vynalezl tenisovou sukni.

 Fráze "není třeba představovat" se používá velice často, ale pravděpodobně to nikdy nebyla taková pravda jako v jejím případě. A i když třeba nerozpoznáte antuku od trávy, musíte být dobře seznámeni s globálním fenoménem, kterým Anna Kournikovová je. Její schopnost rozdávat nestydaté forhandy ji možná otevřela dveře do světa, ale byl to hlavně jemný ruský mix rozkošné jemnosti a mozkudrásajícího sexapealu, který z ní udělal nejznámějšího světového sportovce. Abychom vám ukázali, že dělat redaktora Humpoláka je docela dobrý džob, vyrazili jsme do Miami, kde jsme se s touhle překvapivě reálnou kráskou setkali, a trochu jsme ji "ogrilovali" otázkami, které každého zajímají: její vysilující a přesto osvěžující cvičení, nejlepší způsob jak se jí pokusit zbalit a jaké to je, být jednou z nejvíce uctívaných žen na Zemi.

"Tak s tím jsem se srovnala v pohodě", říká nonšalantně Anna. "Mám velké štěstí že můžu tolik cestovat a tolik toho dělat jako mladá. A že jsem mohla dělat to, co miluju: hrát tenis. To bylo a je skvělé. Líbí se mi to a užívám si to." Popisovat její život jako "skvělý" by bylo zcela jistě zlehčování. Anna hrála svůj první turnaj v devíti letech. Ve čtrnácti se stala nejmladší osobou, která kdy vyhrála zápas Fed Cupu. Navíc smetla všechny soupeřky a vyhrála evropský šampionát a Italian Open juniorů. Když její patnácté narozeniny ještě poblikávaly v dálce, byla klasifikována jako světová jednička a odbržela titul ITF Junior World Champioship.

V době, kdy došla do čtvrtého kola U.S. Openu v roce 1996, byla na dobré cestě stát se mezinárodní celebritou. Obálky časopisů, reklamní smlouvy a televizní reklamy, to vše přišlo rychle a masově. A bylo jasné že záře reflektorů bude na Anně ulpívat nejenom na tenisovém kurtu. Tohle všechno si prosí o jednu otázku: Napadlo jí někdy, že toho stihla příliš mnoho příliš brzy? "Nemůžu to změnit, takže o tom nemůžu přemýšlet a zabívat se tím", odpovídá Anna tím, co je její běžný postoj k životu.

Když diskutujeme o její fyzičce ("Já jenom hraju tenis zhruba, něco jako, tisíc hodin denně. Hodně trénuju, takže zůstávám v kondici. Né abych si udržovala postavu, ale abych mohla hrát. No a to funguje perfektně.") nebo probíráme její tréningy ("Někdy je opravdu těžké ráno vstát, když ještě vlastně napůl spím. Aby jste mohli trvdě fyzicky pracovat, potřebujete se pořádně a dobře vyspat."), získáváme pocit, že máloco může rozbít ledový klid této ruské královny. Sakra, dokonce ani zmínka o různých "neoficiálních" webech vytvořených pro oslavu jejího, ehem, těla, přinese pouze malou zmínku. "No, někdy se nad nima pozastavuju", zasměje se. "Teda nad těma opravdu zvláštníma. Ale jinak, je to docela v pohodě".
NEKONEČNÁ LÁSKA

Zůstat v pohodě pod palbou se pro Annu brzy stalo klíčovou bitvou. To když se média začala zaměřovat více na její romantické pletky, než na její výkony na kurtu. "Když vyrazím ven, miluju se jenom bavit a o ničem nepřemýšlet", vysvětluje. "Ale pak se druhý den ráno probudím a přečtu si o tom v novinách. Jo, tak to je opravdu hodně zábavný." Pro (jak sama sebe popisuje) "fun and crazy" holku, vztahy se známými ruskými hokejisty jako superstar Sergei Fedorov z Detroitu Red Wings a útočníkem New York Rangers Pavlem Bure, mají více záporných stránek. Když byla spatřena v objetí latinské pop senzace Enriqua Inglesiase, těsně poté co se objevila v nezapomenutelné sexy scéně v jeho videoklipu "Escape", bulvární noviny měly manévry.

 
"Devadesát devět procent vecí co o sobě čtu jsem ani nikdy neudělala!" odpovídá Anna. "Ať už si dávám pozor, nebo si vyloženě užívám a bavím se, na tom nesejde - další den si stejně napíšou co chtějí. I když budu sedět doma na zadku jako slušná holka, stejně o tom budou přehánět. Ráda se bavím a budu prostě sama sebou. Nebudu a nechci nic předstírat." Takže teď když jí dáváme možnost, přesně které klepy o ní by ráda vyvrátila na věky věků? "Musela bych anulovat celý příběh o mě!", směje se. "Někdy jsou to opravdu totální nesmysly, uplné pohádky. Můj život skutečně není tak vzrušující, tak jak si ho vymysleli novináři. Můj život je mnohem jednodušší. Kdybych měla vylézt a zničit všechny klepy co se o mě napovídaj, neměla bych čas na nic jihného."

Takže ... pokud není tou ultra-exlusivnní VIP kterou z ní dělají, pak se o ní musí ucházet každej bežnej Honza, že? "Nestává se to moc často. Ale zrovna včera mi jeden chlápek volal do bytu! [Poznámka redakce: Ne, telefonní číslo opravdu mít nemůžete.] Byla to docela sranda. Řekl: 'Nazdar, slyšel jsem že jsi tohle a támhleto .... můžu přijít a mohli by jsme si dát rande?' Musela jsem přiznat že je opravdu smělý."

Pěkná raketa

Ale být mezinárodním sexsymbolem a světovým sportovcem má své výhody že? Musí to být příležitost pro různé vymoženosti, jako třeba dožadovat se nejlepšího stolu v drahé restauraci. "Ne!" reaguje náhle velmi vážná Anna. "Pořád chodím na stejná místa. Žiju v malé komunitě na Floridě, kde každý zná každého. Tohodle není třeba a vycházíme všichni velmi dobře." Jasně. Tohleto Ti holka nesežereme. "No ... možná když nestíhám letadlo nebo tak něco.," připouští Anna. "Když nestíháte letecký spoj - pak pomáhá to že jste slavní. Můžu říct něco jako 'Ale já musím být v tom letadle! Zítra musím hrát! Musíte mi pomoci!' Poznámka pro čtenáře: Prošení a vymlouvání právděpodobně zabírá o něco více, když jste nádherná blondýnka k zulíbání.Výzva kurtů

I když toho dosáhla tisícekrát více než to o čem jakýkoliv průměrný dvaadvacetiletý člověk jenom sní, steží plnoletá Anna už přemýšlí o tom, co bude dělat až skončí její hráčské dny. Ačkoliv zůstává neústupná že tenis je i nadále její prioritou číslo jedna. "Víte že jsem o tom opravdu právě začala přemýšlet? Ale je to těžké, jelikož jsem se tolik soustředila na hraní a na to zůstat zdravá. Ale dříve nebo později o tom budu muset přemýšlet." Evidentně, nedávná lavina zranění která ji postihla jí hodně nalomila. Jak psychicky, tak mentálně. V roce 2001 Anna utrpěla zlomeninu v levé noze a naposledy byla přinucena odstoupit z účasti na Roland Garoz v Paříži, Wimblendonu i na US Openu kvůli nataženým svalům. "Být zraněná je nejhorší," přiznává. "Chci znova vlítnout na kurt a hrát - né chodit do nemocnice, vysedávat po doktorech a chodit na rentgeny. Ale díky rehabilitaci jsem pořád zaneprázdněná, protože je milion věcí co musím udělat. Chodím na všechny druhy terapie a na další věci."


Ale neočekávejte že Anna skončí tak že se bude válet na gauči. "Možná si vezmu nějaký čas volna a zůstanu doma," tvrdí, "ale nedokážu zůstat na jednom místě příliš dlouho. Musím být pořád aktivní." Jinými slovy, nebuďte překvapeni, pokud Anna vymění jednoduchý život za návrat do záře reflektorů. "Možná, někdy v budoucnu, bych ráda hrála nebo něco takového. Jen tak pro radost. Již jsem hrála pidiminiroličku ve filmu Já, mé druhé já a Irena. Vyšlo to akorát když jsem měla den volna mezi turnaji a tak jsem to mohla natočit. Pořád se na něco čekalo. Ale dělat filmy je zatraceně tvrdá práce.  Proti tomu dělat reklamu nebo fotit kalendář je nic. Pořád bych raději šla a hrála tenis tři hodiny. To mi víc sedí." A pořád je tu ještě možnost udělat si vlastní talk-show. "No to je skvělej nápad! Ráda bych měla vlastní show jako Oprah," vysvětluje, a myšlenka se jí evidentně líbí. "Ve skutečnosti Oprah by byla můj první host. Mohla bych se od ní tolik naučit. Ona je královnou všech talk-show."

Upřímně by nám vůbec nevadilo být míčkem Až si uzdraví svá nádherná stehna, tak tohle zase uvidíte


Když dojde na její focení, Anna většinou vede úlohu tvůrčí režisérky, aby se ujistila že garantované bestsellery jako její nový kalendář pro rok 2004 měly její vlastní osobní otisk. "Přišla jsem z nápadem udělat některé fotografie černobílé. Vypadá to více umělecky, a vážněji. Připomíná mi to staré fotografie".

Sportovkyně, modelka, mluvčí. Příležitostně herečka. Mistr imidže. Budoucí médiový magnát. Mezinárodní lamač srdcí. Zatímco všechno tohle zcela jistě vystihuje Annu Kournikovovou, jakou nálepku by si dala ona sama? Jako u každé otázky, si veme trochu času aby si připravila svůj return. Nenuceně a zároveň si dobře vědoma dopadu jejích slov a činů, Anna naservíruje sladký, odzbrojující úsměv a hravě nakloní hlavu. "Myslím, že bych ráda dala lidem vědět, že je se mnou hodně srandy."ANNA MRKNUTÍM OKA

Životní statistiky: Narozená 7. června 1981 v Moskvě. "Jsem pořád ruska, a kdykoliv se tam dostanu, tak všechno co jsem zapoměla se hned vrátí. Pamatuji si že jsem milovala ruskou zmrzlinu."

Čistý zisk: Poté co Martina Hingisová odešla do "důchodu", Anna hraje na place s novou partnerkou. "Hraju s Chandou Rubin. Je to američanka a je fakt skvělá. A taky opravdu dobře hraje. Pokud se sejdeme na stejném turnaji, hrajeme obvykle spolu.

Tenisový idol: "Mou oblíbenou hráčkou byla vždy Monica Seleš. Je skvělá. Vždy pro mě byla velkou inspirací. A vžycky mě opravdu podporovala.

Vlhká: Anniny aktivity mimo sezónu jsou převážně aquatického charakteru. "Opravdu jsem ráda ve vodě. Jako třeba na lodi nebo tak něco. Ráda dělám bláznivé věci a jsem aktivní. Taky výborně na vodě lyžuju.


Anna Kournikovová v číslech aneb vše co potřebujete vědět o téhle tenisové kočičce

5: Věk kdy Anna začala hrát tenis; oba rodiče byly sportovci v bývalé SSSR - byly členy státního programu pro rozvoj sportu.

9: Věk kdy se stala nejmladším klientem všech dob, s kterým kdy International Management Group podepsala smloubu.

1992: Rok kdy Anna a její matka opouštějí Rusko a odlétají na Floridu; během jediného roku má Anna reklamní smlouvu s Addidasem a Yonex rackets - výrobcem tenisových raket.

1995: Rok kdy Annu Mezinárodní tenisová federace jmenovala Juniorským mistrem světa; příští rok Anna vstoupila mezi profesionály.

27: Věk hokejisty Sergeje Federova v roce 1996, kdy s ním byla Anna poprvé dávána do souvislostí. Ačkoliv ti dva spolu vypadají roztomile, Federov popřel jakýkoliv romantický vztah. Nakonec Federov vyfasuje varování od státního zástupce z kanceláře v Queensu v New Yorku, aby si dával pozor.

15: Věk Anny v té době.

1996: Rok kdy hrála za ruský olympijský tým.

4: Kolo do kterého se probojovala na U.S. Open v roce 1996 před tím, než prohrála se Steffi Grafovou.

4: Počet hráček z TOP 10 světového žebříčku (Monica Seles, Conchita Martinez, Lindsay Davenport a Arantxa Sanchez-Vicario), které Kournikovová porazila během čtyř dnů na turnaji Lipton Championship v březnu roku 1998; od roku 1987 se to nikomu v ženské soutěži nepodařilo, aby v řadě porazil čtyři hráčky z TOP 10 světového žebříčku. Anna nakonec ve finále prohrála s Venus Williamsovou.

1998: Rok kdy Florida Panthers podepsali smlouvu s Pavlem Bure, který byl brzy ve městě viděn po boku Anny. Bure byl tvrdě obviňován že má vazby na ruskou mafii.

50: Počet nejkrásnějších lidí na světě podle časopisu People v jehož seznamu Anna Kournikovová figurovala v roce 1998.

1: Místo na kterém skončila společně se svojí partnerkou Martinou Hingisovou na Australian Open v lednu 1999. Před tímto turnajem spolu tyto dvě hráčky nikdy nehrály.

31: Rekordní počet dvojchyb při podání v jednom zápase singlů na turnaji Australian Open v roce 1999. (Nicméně, Anna přesto zápas vyhrála.)

$750.000: Částka, kterou Anna vydělala hraním na turnajích v roce 1999.

$7 miliónů: Částka, kterou Anna vydělal z reklamních smluv v témže roce.

$100: Částka kterou Kournikovová zaplatila za snobský penthouse o rozloze 5.000 čtverečních stop v Miami Beach.

$3 milióny: Tržní hodnota tohoto penthousu. A kde Anna sebrala tak výhodnou koupi? Koupila ho od Federova.

1: Postavení ve světovém žebříčků čtyřhry spolu s Hingisovou.

11: Počet turnajových vítězství páru Kournikova-Hingis před tím, než Martina odešla do tenisového "důchodu".

8: Počet měsíců, které Anna nehrála tenis poté co utrpěla zlomeninu pravé nohy v roce 2001.

Mnoho a mnoho miliónů: Počet lidí, kteří obdrželi nebo si stáhli údajné sexy fotografie Kournikovové v únoru roku 2001, pouze aby se dozvěděli, že si místo toho nainstalovali na svůj disk pěkný virus.

2001:
Rok kdy Federov dává Kournikovové velký diamantový prsten. Její matka tvrdí že svatba v Moskvě byla roztomilá; její otec tvrdí, že svatba nikdy nebyla. Pár o tom odmítá mluvit, ale později Federov potvrdil, že existovalo krátké manželství.

2002: Rok kdy měl debut videoklip Enriqua Iglesiase "Escape"; v něm se Iglesias líbá s Kournikovovou. Svět se brzy dozví že ti dva jsou skutečný pár.

1: Annino umístění v soutěži o nejvíce sexy ženu planety, vyhlášenou v roce 2002 časopisem FHM.

2003: Rok kdy Kournikovová utrpěla zranění zad, které ji doposud vyřadilo z turnajů.

4: Annina pozice na seznamu sportovů s nejdražšími reklamními smlouvami pro rok 2003. Před ní jsou pouze Tiger Woods, Michael Jordan a Kobe Bryant.

111.2: Rychlost v mílích za hodinu nejrychlejšího zaznamenaného podání Kournikovové; bylo zaznamenáno v Paříži na turnaji v roce 1998.

8: Její nejvyšší postavení singlů ve světovém žebříčku během kariery. Dosáhla ho v listopadu roku 2000; na této pozici se udržala měsíc.

135: Současné postavení ve světovém žebříčku.

0: WTA tituly v singlech které vyhrála.

16: WTA tituly v dublech které vyhrála.

2: Grand Slamové turnaje které vyhrála -- oba ve čtyřhře.

206-128: Současný poměr vítězných a prohraných zápasu v kariéře (okolo 62%).

81: Anino šťastné číslo.S Annou a dalšími šťastlivci na tenisovém kurtu v Miami Beach Resort Club.


S Annou na reklamní akci společnosti Omega.


S Annou v posteli. Sen mnohých můžů. :)

Další informace o Anně Kournikovové:

http://www.kournikova.com/ - oficiální stránky Anny
http://www.megakournikova.com/indexe.htm - Kournikovova Palace - fanouškovské stránky
http://quickfound.net/sports/anna_kournikova_index.html - Kournikova News. Novinky o Anně které přináší internetový magazín Women's Tennis News
http://www.anna-fans.com/ - Anna Fans. Největší fun club Anny Kournikovové
http://www.annaforever.de/ - Anna Forever. Další, tentrokrát německý (v angličtině) fun club Anny Kournikovové
http://annak.wz.cz/ - pěkná česká fotogalerie Anny Kournikovové - tisíce fotografií

Pro Humpoláka exkluzivně z Miami Beach na Foridě Roman Vošický
 
  Související odkazy
· Více o tématu Různé
· Další články od autora axl


Nejčtenější článek na téma Různé:
Dívka měsíce října

  Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.77
Účastníků: 18

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

  Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

"V posteli s Annou Kournikovovou!" | Přihlásit/Registrovat | 11 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz

Re: V posteli s Annou Kournikovovou! (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pátek, 22.08. 2003 - 17:17:24
uf , tak to je silnej kalibr :-)


[ Odpovědět ]

Re: V posteli s Annou Kournikovovou! (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pátek, 22.08. 2003 - 20:14:40
no teda to se pozna fanda :-).


[ Odpovědět ]

Re: V posteli s Annou Kournikovovou! (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pátek, 22.08. 2003 - 20:16:07
jo jeste dotaz, co delas na floride?


[ Odpovědět ]
Re: V posteli s Annou Kournikovovou! (Hodnocení: 1)
Od: kapik - Sobota, 23.08. 2003 - 12:23:41
 
je pardon, nejak jsem si nev siml, zenejsem prihlasenej :-))
takze: Co delas na floride?


[ Odpovědět ]
Re: V posteli s Annou Kournikovovou! (Hodnocení: 1)
Od: axl (tobyjsi@radvedel.cz) - Pondělí, 25.08. 2003 - 16:50:40
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.axlsystems.wz.cz
 
Co by? Rozhovor s Annou Kournikovovou. Kdyz to Humpolak plati, tak proc by ne, ze jo. :))))


[ Odpovědět ]
Re: V posteli s Annou Kournikovovou! (Hodnocení: 1)
Od: frantisek (frantisek@humpolak.cz) - Pondělí, 08.09. 2003 - 22:27:39
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.osbid.cz
 
kde ja uz videl toho brylatyho, jak se furt cpe vedle A.K.?? Ty omegy mu ale vuubec neslusej :-))))


[ Odpovědět ]
Re: V posteli s Annou Kournikovovou! (Hodnocení: 1)
Od: axl (tobyjsi@radvedel.cz) - Pondělí, 08.09. 2003 - 22:48:19
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.axlsystems.wz.cz
 
To nevadí. Ale ten mamon za reklamu ... A ještě k tomu stát vedle Anny. :))))))


[ Odpovědět ]

Pro všechny kdo nenávídí a nesnáší Annu K. (Hodnocení: 1)
Od: axl (tobyjsi@radvedel.cz) - Pondělí, 08.09. 2003 - 17:03:01
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.axlsystems.wz.cz
Dopisovatel Sports Illustrated Frank Deford napsal krátký článek obhajujcí Annu Kournikovovou pro všechny kdo tvrdí, že neumí hrát. Takže všichni kdo jí tak nenávidíte si ho přečtěte (pokud teda zvládnete si to přeložit :). Článek najdete na: Sports Illustated [sportsillustrated.cnn.com].

(Samozřejmě by mělo být zmíněno, že spojení "nevyhrála turnaj" se váže pouze k singles turnajům - Anna vyhrála 16 WTA doubles turnajů, včetně 2 Grand Slamů, a dále vyhrála 2 ITF singles turnaje stejně jako nespočet juniorských turnajů...)


[ Odpovědět ]
Re: Pro všechny kdo nenávídí a nesnáší Annu K. (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pondělí, 08.09. 2003 - 17:09:08
 
já bych jí teda klidně snes' a viděl , rozhodně radši než tu její českou jmenovkyni . Ale ta naštěstí nelítá nízko , protože jí vzali nebe...:-)))))))))))))


[ Odpovědět ]

Re: V posteli s Annou Kournikovovou! (Hodnocení: 1)
Od: lebronscheap14 (edmundmalonetde3@gmail.com) - Úterý, 08.08. 2017 - 05:03:58
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.lebronscheap14.com
http://www.lebronscheap14.com/nike-lebron-14-c-443/
http://www.lebronscheap14.com/nike-lebron-soldier-11-c-480/
http://www.lebronscheap14.com/nike-kyrie-3-c-430/
http://www.lebronscheap14.com/nike-kobe-12-c-428/
http://www.lebronscheap14.com/nike-kd-10-c-489/
http://www.lebronscheap14.com/nike-kd-9-c-412/
http://www.lebronscheap14.com/nike-air-vapormax-c-455/
http://www.lebronscheap14.com/nike-air-max-2017-c-380/
http://www.lebronscheap14.com/nike-lebron-soldier-10-c-423/
http://www.lebronscheap14.com/nike-kyrie-2-c-401/
http://www.lebronscheap14.com/nike-kyrie-1-c-399/
http://www.lebronscheap14.com/nike-kobe-11-c-403/
http://www.lebronscheap14.com/nike-pg-1-c-476/


[ Odpovědět ]

Re: V posteli s Annou Kournikovovou! (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Neděle, 10.06. 2018 - 09:55:31
http://www.goldengoosebaskets.fr/ golden goose baskets
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-212-c-10/ golden goose 2.12
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-ball-star-c-11/ golden goose ball star
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-francy-c-12/ golden goose francy
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-may-c-13/ golden goose may
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-mid-star-c-14/ golden goose mid star
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-slide-c-15/ golden goose slide
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-starter-c-16/ golden goose starter
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-superstar-c-17/ golden goose superstar
http://www.salevalentinoshoes.com/ valentino
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-ballerinas-c-72/ valentino ballerinas
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-boots-c-73/ valentino boots
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-flats-c-74/ valentino flats
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-pumps-c-75/ valentino pumps
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-sandals-c-76/ valentino sandals
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-slingbacks-c-77/ valentino slingbacks
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-sneakers-c-78/ valentino sneakers
http://www.goldengoosesneakershop.com/ golden goose sneaker
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-ball-star-c-6/ golden goose ball star
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-francy-c-7/ golden goose francy
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-may-c-4/ golden goose may
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-mid-star-c-1/ golden goose mid star
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-slide-c-3/ golden goose slide
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-starter-c-8/ golden goose starter
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-superstar-c-2/ golden goose superstar
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-v-star-c-5/ golden goose v star
http://www.goldengooser.com/ Golden Goose
http://www.goldengooser.com/ball-star-c-14/ Golden Goose Ball Star
http://www.goldengooser.com/francy-c-10/ golden goose Francy
http://www.goldengooser.com/may-c-15/ Golden Goose May
http://www.goldengooser.com/mid-star-c-16/ Golden Goose Mid Star
http://www.goldengooser.com/slide-c-13/ Golden Goose Slide
http://www.goldengooser.com/starter-c-17/ Golden Goose Starter
http://www.goldengooser.com/super-star-c-12/ Golden Goose Super Star
http://www.goldengooser.com/v-star-c-19/ Golden Goose V Star
http://www.balenciagasale.com/ balenciaga
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-backpacks-c-5/ balenciaga backpacks
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-caps-c-8/ balenciaga caps
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-city-bags-c-6/ balenciaga city bags
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-clutch-bags-c-4/ balenciaga clutch bags
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-crossbody-bags-c-1/ balenciaga crossbody bags
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-shoes-c-7/ balenciaga shoes
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-shoulder-bags-c-3/ balenciaga shoulder bags
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-tote-bags-c-2/ balenciaga tote bags
http://www.goldengooseworld.com/ golden goose
http://www.goldengooseworld.com/golden-goose-man-c-1/ golden goose man
http://www.goldengooseworld.com/golden-goose-woman-c-10/ golden goose woman
http://www.supremeoutletny.com/ supreme outlet
http://www.supremeoutletny.com/supreme-bag-c-66/ supreme bag
http://www.supremeoutletny.com/supreme-belt-c-67/ supreme belt
http://www.supremeoutletny.com/supreme-cap-c-68/ supreme cap
http://www.supremeoutletny.com/supreme-case-c-69/ supreme case
http://www.supremeoutletny.com/supr

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.39 sekund


Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum