Rekvalifikační kurz - Kurzy pro rodiny s dětmi


  Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet
  Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
  Kalendář akcí
únor 2019
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy
  O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400
 Dívka roku 2003 - finále (Aktualizováno 17.12.)

RůznéTak a je tu prosinec, konec roku a s ním tu také máme finále humpolákovy dívky roku 2003. V předchozích soutěžích pro jednotlivé měsíce již není třeba hlasovat. Hlasy již budou nadále ignorovány. Během měsíce prosince a začátkem ledna tak máte možnost zvolit humpolákovu dívku roku 2003.

Dívka roku 2003

A jak bude vypadat finále a probíhat volba vítězky? Z předchozích jednotlivých měsíců bylo vybráno dvanáct finalistek s nejvíce body. Ty se tedy utkají v samostatném finále. Dívky byly bodově nasazeny podle počtu bodů získaných v předchozích kolech. To znamená že jim do začátku soutěže byly připočteny hlasy dle předchozího umístění. Takže dívka na dvanáctém místě získává na startu 0 bodů, dívka na jedenáctém 1 bod, na desátém 2 body atd. až po dívku na místě prvním z 11 body. O dalším pořadí již rozhodnou vaše hlasy.

A jak se bude hlasovat. Pro tentokráte se již nebude hlasovat v anketě ke článku. Pro odeslání hlasu musíte poslat mail na adresu divkaroku@humpolak.cz. V něm musíte uvézt číslo dívky které dáváte hlas a následně jméno a příjmení. Každý hlas bude započítán pouze jednou. Pokud nám příjde hlas z již jednou použité adresy, popř. se stejným jménem a příjmením, bude tento hlas ignorován. Stejně tak budou ignorovány hlasy pro dívky, které nejsou ve finálové dvanáctce, proto buďte opatrní a překontrolujte si číslo své favoritky.

A kdo se nám tedy dostal do finále? Následuje seznam finalistek s počtem doposud dosažených hlasů. Budeme se snažit pořadí a počet hlasů nějak pravidelně aktualizovat (zhruba v týdeních periodách), takže se můžete do tohoto článku vracet a sledovat průběžné pořadí.

Stav k 17. prosinci 2003:

Dívka č. 40:

Počet hlasů: 23

Dívka č. 26:

Počet hlasů: 21
Dívka č. 34:

Počet hlasů: 12
Dívka č. 33:

Počet hlasů: 9
Dívka č. 50:

Počet hlasů: 8
Dívka č. 43:

Počet hlasů: 7
Dívka č. 31:

Počet hlasů: 6
Dívka č. 30:

Počet hlasů: 9
Dívka č. 66:

Počet hlasů: 3
Dívka č. 55:

Počet hlasů: 2
Dívka č. 54:

Počet hlasů: 1

Dívka č. 28:

Počet hlasů: 0


Nyní můžete tedy hlasovat. Pošlete hlas své favoritce na adresu: divkaroku@humpolak.cz. Nadále nám do redakce na adresu axl@amjawa.com můžete posílat nové (hlavně lepší) fotografie finalistek soutěže. Pokud se nám fotografie bude jevit lepší, rádi ji zde obměníme.

Uzávěrka soutěže je 10. ledna. Poté bude vyhlášena vítězka, kterou se pokusíme pozvat k Humpolákovi na předání ceny a interview. :)))) V případě shody bodů, rozhodně o umístění výsledek ze základního kola soutěže.

Hodně štěstí. 
  Související odkazy
· Více o tématu Různé
· Další články od autora axl


Nejčtenější článek na téma Různé:
Dívka měsíce října

  Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

  Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

"Dívka roku 2003 - finále (Aktualizováno 17.12.)" | Přihlásit/Registrovat | 18 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz

Re: Dívka roku 2003 - finále (Aktualizováno) (Hodnocení: 1)
Od: kapik - Úterý, 09.12. 2003 - 18:22:51
nekam se ztratili komentare k tomuhle clanku


[ Odpovědět ]
Re: Dívka roku 2003 - finále (Aktualizováno) (Hodnocení: 1)
Od: axl (tobyjsi@radvedel.cz) - Úterý, 09.12. 2003 - 19:16:10
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.axlsystems.wz.cz
 
Protože jsem při aktualizaci měnil ID článku a na ty bláboly v komentářích jsem se vys*al. Stejně nestály za to.

No a stejně tak se ztratí tyhle komentáře při příští aktualizaci. :)

Axl


[ Odpovědět ]
Re: Dívka roku 2003 - finále (Aktualizováno) (Hodnocení: 1)
Od: kapik - Středa, 10.12. 2003 - 15:56:29
 
Mas v tom peknej bordel, komentare k clanku se ztracej, to radsi ty komentare rovnou zakaz. A vyborny je, ze se na uvodni strance zobrazuje pocet komentaru i kdyz to neni pravda.


[ Odpovědět ]
Re: Dívka roku 2003 - finále (Aktualizováno) (Hodnocení: 1)
Od: axl (tobyjsi@radvedel.cz) - Středa, 10.12. 2003 - 16:07:59
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.axlsystems.wz.cz
 
Ach jo. Komentaře u článků se neztrácej. Jenom u tohodle s kterým neustále čachruju. No a pokud jsou to takovýhle plky, tak mi jich ani není líto.

Oni se ani neztrácej, v databázi zůstali, jenom jsem přerušil jejich spojení k článku, jelikož jsem změnil pořadové číslo článku.

Už mě to fakt sere. Ty jsi samá kritika, ale kde nic tu nic. Článek napíšeš jednou za uherskej rok, a když Tě poprosíme o banner, nebo o novej design, tak máš strašný práce a nevím co. Christmas theme jsem si taky musel udělat sám, a to k tomu máš ještě kecy. V hospodě to jo, to kecat umíš. Ok, to já taky, ale nechápu kde se v Tobě bere ta drzost pořád něco kritizovat a brblat, když sám toho moc neuděláš. To umí každej.

Hele Olafe mírni si ho, nebo se na to AXL Systems vysere a můlže Ti to pak spravovat KapikServis. To bych byl zvědavej, jak by to vapadalo.

Kašlu na to, nebudu se rozčilovat a jdu pryč. Nenechám se rozházet lidma, kteří uměj akorat kecat a kritizovat.


[ Odpovědět ]
Re: Dívka roku 2003 - finále (Aktualizováno) (Hodnocení: 1)
Od: pierre - Středa, 10.12. 2003 - 18:58:10
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://vidlakov.cz
 
Souhlas . Kecat a kritizovat umí kdejakej voc.s z hospody . Něco dělat a ještě zadara pro dobrou věc už málokdo . Až dotyčný kritik napíše tolik článků a bude držet pravidelnou aktualizaci na svých zádech , tak ať kritizuje i takovýhle "smrtelně důležitý věci" jako je tahle .
Podle mě je to malicherná blbost řešit ztrátu nějakýho komentáře . A budou "vánoce - svátky klidu a míru" vážení ! Takže buďte raději pozitivní , kur.a - ne ?!


[ Odpovědět ]
Re: Dívka roku 2003 - finále (Aktualizováno) (Hodnocení: 1)
Od: kapik - Čtvrtek, 11.12. 2003 - 09:45:00
 
au, tedka ste mi to dali, to boli. Hlavne od pierra, ktery vzal cca po mesicnim ucinkovani na Humpolaku do zajecich.
Pravda je, ze mam tech clanku podstatne min, nez ma axl, taky je pravda, ze clanky ktery delam nejsou okopceny z jinych serveru. A taky je pravda, ze mam clanku za tu dobu co humpolak jede na nukovi, min nez pierre, ktery to delal jen chvili (o axlovi vubec nemluve, na toho nikdo nema). K vanocnimu designu: Ani jsem se nikdy nechystal nejaky vanocni design delat. To je axluv projekt, takze ten mi nepredhazujte. O tom sis, axle, rozhod a udelal si ho sam.


[ Odpovědět ]
Re: Dívka roku 2003 - finále (Aktualizováno) (Hodnocení: 1)
Od: pierre - Čtvrtek, 11.12. 2003 - 11:09:32
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://vidlakov.cz
 
Ber mě jako běžnýho čtenáře , kterýho zajímají hlavně dvě věci - aby měl co číst , a aby to bylo zajímavý . Ty vaše veřejný hádky nejsou nic zajímavýho a pokud přestane i axlova aktualizace , tak bude humpolák jen zombie...a to by bylo snad škoda , ne ?


[ Odpovědět ]
Re: Dívka roku 2003 - finále (Aktualizováno) (Hodnocení: 1)
Od: axl (tobyjsi@radvedel.cz) - Čtvrtek, 11.12. 2003 - 18:55:31
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.axlsystems.wz.cz
 
:)))

A je to tady zase. Je sice pravda, že zpousta mých článků je okopčených z jiných serverů. Ale to proto, že kdyby tu nebyly, tak by na Humpolákovi nebylo už vůbec nic a frekvence článků by byla tak jeden za měsíc. A ono to dá taky práci a hlavně čas, to na netu vyhledávat a přenášet na Humpoláka. Mimochodem, mám dojem, že kdybych spočítal ty moje originální tak jich bude stejně pořád víc než těch Tvejch.

Ale o to vůbec nejde. Nepiš si třeba klidně žádné články. Je to o dobrovolnosti a nikdo Tě nemůže nutit, abys sem nějaké psal. Jenom mě mrzí, že někdo kdo na to na všechno kašle (už i zadávání programů kina do kalendáře jsem musel začít dělkat já, protože Ty jsi na to sral), se tady v tom hrabe, a hledá každou chujovinu co nefunguje. To by mě ještě taky ani tak nevadilo, kdyby si vzal mail a napsal mi "hele vole, tohle a tohle Ti nefunguje", nebo "hele kreténe děláš to blbě". Ale ty hnedka přispěcháš do komentářů a začneš to rozkřikovat do celého světa, aby jsi všem ukázal, jak ten Vošák to dělá blbě a jak ten redakční systém stojí za hovno a jak ty seš skvělej že to vidíš.

Už jsem to říkal 100x. Jestli se Ti to nelíbí, tak můžeš nainstalovat a zprovoznit nějaký jiný skvělý redakční systém, a starat se o to můžeš sám. A pokud ne, tak je fajn, když mě upozorníš na chyby, ale prosím Tě nějakou slušnou formou. Buď konstruktivní. Protože IMHO výrazy typu "Mas v tom peknej bordel, komentare k clanku se ztracej, to radsi ty komentare rovnou zakaz." moc konstruktivní nejsou, a spise me naserou a otravej, nez abych mel chut s tim neco delat.


[ Odpovědět ]

Re: Dívka roku 2003 (Hodnocení: 1)
Od: axl (tobyjsi@radvedel.cz) - Čtvrtek, 18.12. 2003 - 00:25:03
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.axlsystems.wz.cz
Ajajajajajajajajajaaaaaj.

Angelina se ujímá vedení.


[ Odpovědět ]
Re: Dívka roku 2003 (Hodnocení: 1)
Od: kapik - Čtvrtek, 18.12. 2003 - 10:16:45
 
ted se ukazuje pravda :-)


[ Odpovědět ]
Re: Dívka roku 2003 (Hodnocení: 1)
Od: pierre - Čtvrtek, 18.12. 2003 - 10:43:19
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://vidlakov.cz
 
Tak jsem zvědavej , jestli axl v poslední chvíli k odvrácení prohry anny k nesáhne po nechutnosti jako je nevyžádaná pošta s apelem na hlasování pro dotyčnou modelku :-)


[ Odpovědět ]
Re: Dívka roku 2003 (Hodnocení: 1)
Od: kapik - Čtvrtek, 18.12. 2003 - 12:36:42
 
axl už je ze hry, je na cestě do ČR :-). Teď stačí jenom několika hlasy potvrdit jasnou převahu dívky číslo 40. :-)


[ Odpovědět ]
Re: Dívka roku 2003 (Hodnocení: 1)
Od: misav - Čtvrtek, 18.12. 2003 - 21:32:42
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
no myslím si ,že to zvladne zmanipulovat i z ČR


[ Odpovědět ]
Re: Dívka roku 2003 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pátek, 19.12. 2003 - 09:53:37
 
NE!!!! Vsichni mi kamaradi a znami hlasuji pro Angelinu. Angelina vyhraje:-))))


[ Odpovědět ]
Re: Dívka roku 2003 (Hodnocení: 1)
Od: kapik - Pátek, 19.12. 2003 - 09:59:15
 
no to je zajimavy, ja lobuju pro angelinu jako blazen. Tak kde jsou vsechny ty hlasy co ji chodi z cely republiky? :-)


[ Odpovědět ]
Re: Dívka roku 2003 (Hodnocení: 1)
Od: frantisek (frantisek@humpolak.cz) - Pátek, 19.12. 2003 - 17:33:59
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.osbid.cz
 
no samozrejme se tam objevi - tahle soutez je totiz veskrze objektivni a spravedliva, takze zarucene vyhraje ta nejlepsi .....


[ Odpovědět ]

Re: Dívka roku 2003 - finále (Aktualizováno 17.12.) (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Neděle, 10.06. 2018 - 09:53:01
http://www.goldengoosebaskets.fr/ golden goose baskets
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-212-c-10/ golden goose 2.12
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-ball-star-c-11/ golden goose ball star
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-francy-c-12/ golden goose francy
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-may-c-13/ golden goose may
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-mid-star-c-14/ golden goose mid star
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-slide-c-15/ golden goose slide
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-starter-c-16/ golden goose starter
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-superstar-c-17/ golden goose superstar
http://www.salevalentinoshoes.com/ valentino
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-ballerinas-c-72/ valentino ballerinas
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-boots-c-73/ valentino boots
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-flats-c-74/ valentino flats
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-pumps-c-75/ valentino pumps
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-sandals-c-76/ valentino sandals
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-slingbacks-c-77/ valentino slingbacks
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-sneakers-c-78/ valentino sneakers
http://www.goldengoosesneakershop.com/ golden goose sneaker
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-ball-star-c-6/ golden goose ball star
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-francy-c-7/ golden goose francy
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-may-c-4/ golden goose may
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-mid-star-c-1/ golden goose mid star
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-slide-c-3/ golden goose slide
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-starter-c-8/ golden goose starter
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-superstar-c-2/ golden goose superstar
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-v-star-c-5/ golden goose v star
http://www.goldengooser.com/ Golden Goose
http://www.goldengooser.com/ball-star-c-14/ Golden Goose Ball Star
http://www.goldengooser.com/francy-c-10/ golden goose Francy
http://www.goldengooser.com/may-c-15/ Golden Goose May
http://www.goldengooser.com/mid-star-c-16/ Golden Goose Mid Star
http://www.goldengooser.com/slide-c-13/ Golden Goose Slide
http://www.goldengooser.com/starter-c-17/ Golden Goose Starter
http://www.goldengooser.com/super-star-c-12/ Golden Goose Super Star
http://www.goldengooser.com/v-star-c-19/ Golden Goose V Star
http://www.balenciagasale.com/ balenciaga
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-backpacks-c-5/ balenciaga backpacks
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-caps-c-8/ balenciaga caps
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-city-bags-c-6/ balenciaga city bags
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-clutch-bags-c-4/ balenciaga clutch bags
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-crossbody-bags-c-1/ balenciaga crossbody bags
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-shoes-c-7/ balenciaga shoes
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-shoulder-bags-c-3/ balenciaga shoulder bags
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-tote-bags-c-2/ balenciaga tote bags
http://www.goldengooseworld.com/ golden goose
http://www.goldengooseworld.com/golden-goose-man-c-1/ golden goose man
http://www.goldengooseworld.com/golden-goose-woman-c-10/ golden goose woman
http://www.supremeoutletny.com/ supreme outlet
http://www.supremeoutletny.com/supreme-bag-c-66/ supreme bag
http://www.supremeoutletny.com/supreme-belt-c-67/ supreme belt
http://www.supremeoutletny.com/supreme-cap-c-68/ supreme cap
http://www.supremeoutletny.com/supreme-case-c-69/ supreme case
http://www.supremeoutletny.com/supr

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.22 sekund


Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum