Třídení odpadů v kraji Vysočina


  Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet
  Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
  Kalendář akcí
únor 2019
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy
  O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400
 Jak jsem rušila pevnou linku

RůznéŽe doma definitivně zrušíme pevné telefonické připojení, jsme se rozhodli po té, co nám asi pětkrát denně volali nějací „dobrodinci“, kteří nám nabízeli, že nám předvedou moderní špičkovou technologii a zdarma uklidí celý byt, a dále jiní „zvědavci“, co se nás zhruba tak třikrát v týdnu vyptávali, kdy a kde jsme byli na poslední dovolené.

Zajímavé na tom je, že tito lidé mají snad nějaký dálkový radar či co a naschvál volají v ten nejnevhodnější okamžik. Například v dobu, kdy mám ruce obalené nějakým těstem či balancuju na jedné noze na kovových schůdcích se snahou otřít prach ze zářivky. Pokaždé si říkám, že se na ten telefon vybodnu a dodělám započatou věc, pokaždé to ale nevydržím (co kdyby se někomu něco stalo a potřeboval pomoc!) a jdu ten drnčící telefon zvednout. Přičemž v lepší variantě opatlám sluchátko těstem, v horší variantě při chvatném sestupu ze schůdků převrhnu kbelík s vodou. Já jsem vznětllivý člověk, to přiznávám, a proto už jsem jednoho dne, kdy zazvonil telefon a mně právě přetékala voda z hrnce s vařícími se těstovinami, dotyčnou volající osobu poslala tam, odkud není návratu, a učinila nezvratné rozhodnutí.

Jsem typem člověka, který když si chce koupit dva rohlíky, vyhledá internetový obchod a objedná si je tam. Proto jsem byla i přesvědčena, že pevnou linku jednoduše odhlásím přes internetové stránky poskytovatele služby. Nakonec webová adresa je zřetelně vytištěna na každém vyúčtování. Bohužel jsem musela zkonstatovat, že i když má Telefónica 02 na svém webu mnoho informací, nabídek služeb a produktů včetně 100+1 formulářů ke stažení, nenajdete zde nic, co by vás mohlo nasměrovat k tomu, jak ukončit smlouvu. Jak zrušit telefonní linku je z nějakého neznámého důvodu tajeno. Nenajdete zde ani formulář k odhlášení, ani pokyn jak postupovat, ani žádnou jinou potřebnou informaci, např. jak dlouho to trvá než je linka zrušena, zda k  tomu náleží nějaký poplatek apod. Můžete zde získat internet s mobilem za 1 Kč. Můžete získat revoluční tarif O2 Simple. Můžete získat bonus 2000 Kč, když budete aktivovat další službu od společnosti Telefónica O2. Ale nemůžete zde odhlásit vlastní produkt firmy.

Nezbylo mi tedy nic jiného než po dobré hodince pátrání a klikání na webu využít telefonní informační linku. Jedná se o zážitek, který mě opět okradl o další minuty života. Ve sluchátku se totiž odehrával následující monolog: “Dobrý den, vítejte na lince centra péče o zákazníka.” – To samé v angličtině. “Pokud chcete hovořit o telefonní stanici, ze které hovoříte, zmáčkněte jedničku. Pokud chcete hovořit o jiné stanici, zmáčkněte dvojku.” – “Prosíme, chvilku vyčkejte, probíhá ověřování vaší telefonní stanice.” ……. “Zvolte jednu z následujících možností: pokud požadujete … bla-bla-bla… zmáčkněte nulu. Pokud chcete … bla-bla-bla… zmáčkněte jedničku…” atd.atd. Mohu vás ubezpečit, že po té, co byla vyjmenována téměř celá desítková soustava, byla jsem zralá na prášky. Nakonec jsem ale zvolila možnost, která aspoň náznakově měla spojitost s tím, co jsem měla v záměru učinit, a byla jsem připojena na operátorku. Ta vyslechla můj požadavek, víceméně byla zaskočena skutečností, že existuje jedinec, který hodlá zrušit pevnou linku, a chtěla znát důvody, které mě vedly k učinění tohoto kroku. Vzhledem k tomu, že ve mně vzrostla obava, že mi nebude dovoleno linku zrušit, protože se to prostě nesmí, jsem k obměkčení operátorky vysvětlovala, že pevnou linku vlastně vůbec nevyužíváme neboť všichni v rodině máme mobilní telefony, a že dokonce i naši rodiče, kteří nám občas dosud na pevnou linku volali, si pořídili mobilní telefony a tudíž už nám na ni nevolají, no a z těchto důvodů že nám je pevné připojení vlastně na O2 věci, protože platíme zbytečně jen paušál. Operátorka mě se zaujetím vyslechla, načež se mě zeptala na jméno, na které je telefonní stanice hlášena, na telefonní číslo (proboha PROČ??? - když jsem chvíli před tím čekala než si ho ověří!!!), na referenční číslo a podobné čůčoviny. Když byl křížový výslech ukončen, operátorka mi oznámila, že po telefonu linku zrušit nemohu, a že mi do tří dnů zavolá specialista na odpojování, který mi sdělí pokyny, jak mám postupovat.

Poté, co jsem se po dvou kávách a pěti cigaretách uklidnila, rozhodla jsem se, že nebudu čekat do tří dnů, zda mi nějaký specialista zavolá či nikoliv a ponořila jsem se do hlubokých internetových vod. Záhy jsem zjistila, že podobný problém řešilo X lidí přede mnou a díky bohu se našli tací, kteří na internet umístili vhodnou radu. A tak jsem sepsala žádost o ukončení smluvního vztahu se všemi potřebnými náležitostmi. Dle dobře míněných rad jsem žádost doporučeně zaslala na centrálu do Prahy a radostně jsem si zamnula ruce. Avšak neříkej nikdy HOP, dokud jsi nepřeskočil. Za dva dny zazvonil telefon – a ejhle: ona to specialistka firmy Telephónica O2. Ubezpečila se, zda volá na číslo, ze kterého jsme nedávno volali kvůli odpojení. Horlivě jsem přitakala a specialistka se mě optala, z jakého důvodu chceme linku rušit. Měla jsem chuť jí odvětit, ať se zeptá té nespecialistky, se kterou jsem mluvila tuhle, ale pak jsem jí přece jenom znovu vysvětlila důvody. Načež mi specialistka začala nabízet nové úžasné tarify, o jejichž výhodách jsem zřejmě dosud neměla ni tušení. Snažila jsem se jí přesvědčit, že pevná telefonní linka je pro nás skutečně nepotřebná a žádný jiný tarif to nezachrání. Poté mně tedy nabídla, ať prozatím využijeme dočasné odpojení, které umožňuje zcela linku znefunkčnit, ovšem aniž by došlo k jejímu zrušení, a bylo-li by třeba, znovu ji lze posléze aktivovat. Pak jakoby mimochodem dodala, že tato služba stojí 104 korun bez DPH. Když jsem ovládla svůj hysterický smích po zjištění, že za to, že nemám připojený telefon, nemohu z něj volat a ani mně se nikdo nedovolá, mám měsíčně platit 124 Kč, už docela nakrknutě jsem odsekla, že žádné jiné služby a tarify nechci a jediné, co chci, je zrušit linku. Specialistka to pochopila a řekla mi, že mám tedy napsat písemnou žádost se všemi nacionály a odeslat ji do jakéhosi p.o.boxu v Brně. KU*VA!!!!! Na tohle je potřeba specialistka??? To mi to samé nemohla říci ta druhá čůza před dvěma dny? Na sdělení poštovní adresy je potřeba nějaké vyšší zasvěcení? Zvyšuje se tím zaměstnanost v ČR nebo kýho šlaka?! Po hodně hlubokém nádechu jsem specialistce a odbornici na slovo vzaté sdělila, že jsem žádost již sepsala a odeslala do Prahy. “Kam do Prahy?” zeptala se specialistka. No kam by asi tak myslela? Na odbor dopravních spojů? “Na ústředí vaší firmy,” odvětila jsem a dodala celou adresu, na kterou jsem odeslala doporučený dopis. “To je špatně,” oznámila mi specialistka tónem, který naznačoval, že o mé retardaci má jasnou představu, “musíte to poslat do Brna.” Odtušila jsem, že si žádost mohou z Prahy do Brna předat či přeposlat, ale prý že ne, že v Praze se tím nebude nikdo zabývat a oddělení péče o zákazníky je pouze v Brně.

Pochopila jsem to. S obtížemi, ale přece. A tak jdu psát novou žádost. Možná k Vánocům dostaneme dárek. Odpojí nám pevnou linku…

 

 

 

 
 
  Související odkazy
· Více o tématu Různé
· Další články od autora myska


Nejčtenější článek na téma Různé:
Dívka měsíce října

  Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 10

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

  Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

"Jak jsem rušila pevnou linku" | Přihlásit/Registrovat | 17 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz

Re: Jak jsem rušila pevnou linku (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pátek, 27.10. 2006 - 14:34:47
ach jo, ženský :-) .... postupně jsi zvítězila nad automatem, méně specializovanou operátorkou, specializovanou operátorkou, na netu jsi našla postup, kudy na Telefonicu a .... A ULOŽIT NAPSANÝ TEXT neumíš? :-D :-D


[ Odpovědět ]
Re: Jak jsem rušila pevnou linku (Hodnocení: 1)
Od: misa (sk4000@quick.cz) - Pátek, 27.10. 2006 - 15:36:50
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
ach jo, ti mužští... nad čím to hned nepřemýšlejí :-) Uložit napsaný text umím, ale nepředpokládala jsem, že bych si snad v budoucnu někdy znovu pořídila pevnou linku a následně ji zase měla rušit, tudíž jsem ani nepředpokládala, že ještě někdy text daného znění budu potřebovat. A vzhledem k tomu, že moje schránka je přímo zahlcena různými texty, mít tam jeden nepotřebný navíc, mi přišlo zbytečný. Kde by mě napadlo, že jednu žádost jedné firmě budu muset posílat dvakrát.


[ Odpovědět ]
Re: Jak jsem rušila pevnou linku (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pátek, 27.10. 2006 - 19:02:24
 
Ehm...jak dlouho zůstávají podobné věci ve složce odeslané? :)


[ Odpovědět ]
Re: Jak jsem rušila pevnou linku (Hodnocení: 1)
Od: misa (sk4000@quick.cz) - Pátek, 27.10. 2006 - 19:46:00
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
Mňo, jak z textu vyplývá, tak žádost byla odeslána doporučeně poštou. A bohužel na České poště v Humpolci žádnou složku "odeslané" nemají :) Ale nemyslím si, že hlavní problém spočívá v tom, že jsem pár řádek musela napsat znovu. V celé záležitosti to nakonec zabralo nejméně času.


[ Odpovědět ]

Re: Jak jsem rušila pevnou linku (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Úterý, 31.10. 2006 - 13:11:27
Je znát, že již nestačíš držet tempo s dobou, neboť odhlásit pevnou linku je záležitost na 5min-má osobní zkušenost, a stačí ti k tomu ta pevná linka, kterou odhlašuješ, jen musíš být její majitekou ty a ne manžel či jiný příbuzný. Přehodnoť své umění!!!!!!


[ Odpovědět ]
Re: Jak jsem rušila pevnou linku (Hodnocení: 1)
Od: misa (sk4000@quick.cz) - Úterý, 31.10. 2006 - 14:09:20
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
Gratuluji ti k tvému umění držet tempo a závidím ti tvé zkušenosti. Jsi zřejmě ale jediný v ČR, kdo dokázal odhlásit linku během 5 minut. Vzhledem k tomu, že zrušení MUSÍ být provedeno písemnou formou (takže telefon skutečně nestačí), tak fakt nechápu, jak se ti to podařilo do 5 minut. Jsi skutečně borec! Smekám... A jedna poznámka - pokud by to skutečně bylo tak, jak říkáš, budu-li někomu na telefonu tvrdit, že se jmenuji Anička Kropáčková, budu znát adresu Aničky Kropáčkové a dokonce i její telefonní a referenční číslo, tak jak člověk na druhém konci telefonu pozná, že nejsem Anička Kropáčková, ale že jsem její příbuzná? Mohu tě ujistit, že to nepozná nijak a tudíž by po telefonu mohl kdokoliv odhlásit kohokoliv, stačilo by třeba mít v ruce pouhý daňový doklad. No a právě proto to nejde, víš? Chlapi, no tááák... nesnažte se ze sebe dělat za každou cenu chytrolíny a všeuměly. Nejde vám to :-)


[ Odpovědět ]
Re: Jak jsem rušila pevnou linku (Hodnocení: 1)
Od: misa (sk4000@quick.cz) - Úterý, 31.10. 2006 - 14:27:21
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
A jejda! Mrkla jsem na IP adresu, abych věděla, s kým si to povídám a on to nebude chlap :))) Omlouvám se všem chlapům, že jsem je podezírala z úmyslu chytračit :)))


[ Odpovědět ]
Re: Jak jsem rušila pevnou linku (Hodnocení: 1)
Od: axl (tobyjsi@radvedel.cz) - Úterý, 31.10. 2006 - 14:37:11
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.axlsystems.wz.cz
 
Hele vždyť je to stejná IP adresa jako u Tebe. :)


[ Odpovědět ]
Re: Jak jsem rušila pevnou linku (Hodnocení: 1)
Od: misa (sk4000@quick.cz) - Úterý, 31.10. 2006 - 14:47:54
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
No právě :) V tom je ten fór. A přitom to má kolegyně ke mně jenom kousek, že jo, aby mi to mohla přijít říci osobně. :)) "Ó, lidé - plémě krokodýlí, jak vás poznávám, jak se nikdy nezapřete ." Charlesi, kdo to napsal? Já si teď za boha nevzpomenu.


[ Odpovědět ]
Re: Jak jsem rušila pevnou linku (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Úterý, 31.10. 2006 - 16:38:37
 
Přátelé odhlásit pevnou linku není opravdu žádná věda.Stačí zajít na pobočku O2 na Stromovce a tam je to opravdu vyřízené během několika minut pokud se nepočítá cesta tam.Mám to osobně vyzkoušené nedávno jsem to absolvoval.Telefoní linku nechávají ještě půl roku funkční pro příchozí hovory. FK


[ Odpovědět ]
Re: Jak jsem rušila pevnou linku (Hodnocení: 1)
Od: misa (sk4000@quick.cz) - Středa, 01.11. 2006 - 06:28:56
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
Ano, to lze. O to víc ale pak zůstává s podivem, že mě o této možnosti neinformovala ani specialistka ani nespecialistka firmy. Rovněž o službě "vypojení na zkoušku" za jednorázový poplatek 1 Kč (kterou zřejmě máte na mysli) jsem se nedozvěděla na informační lince, ale až z e-mailové odpovědi, kterou sem kopíruju pro případ, že by někdo další chtěl pevnou linku odpojit:

k Vašemu mailovému dotazu sdělujeme následující.

Výpověď je nutno podat v písemné formě. Výpovědní lhůta činí třicet (30) dnů a počíná běžet od prvního dne následujícího po dodání výpovědi druhé smluvní straně.

Pro své zákazníky, kteří jsou rozhodnuti zrušit svou telefonní stanici, připravila Telefónica O2 Czech Republic, a.s., nabídku s názvem Vypojení na zkoušku. V rámci této služby má zákazník možnost přijímat hovory a volat tísňové linky. Toto vypojení je na období 6 měsíců. Za toto vypojení zaplatí zákazník pouze 1,- Kč bez DPH jednorázově a neplatí žádný měsíční poplatek. Během této doby se zákazník může rozhodnout nechat svou tel. stanici kdykoli znovuzapojit a stornovat tím svou výpověď účastnictví. Budete-li požadovat vypojení na zkoušku, uveďte prosím zájem o tuto službu ve Vaší žádosti na zrušení tel. stanice.

Rádi bychom Vás ještě požádali o zvážení Vašeho kroku vedoucího k ukončení smluvního vztahu s naší společností. Ujišťujeme Vás, že si vážíme každého zákazníka a budeme velmi rádi pokud se rozhodnete si nadále ponechat svou telefonní stanici.

Rovněž na bezplatné lince Telefonického centra služeb 800 123456 se můžete kdykoli informovat o nabízených tarifech, které poskytuje společnost Telefónica O2 Czech Republic, a.s..

Jestliže se i poté rozhodnete zrušit telefonní stanici, můžete tak učinit na našich kontaktních místech, tzv O2 prodejnách, prostřednictvím vyplněného formuláře Ukončení dílčího smluvního vztahu, anebo můžete zaslat písemnou objednávku na adresu:

Telefónica O2 Czech Republic, a.s.
P. O. Box 10
656 10 Brno

S přátelským pozdravem
M.Pastornická

Telefónica O2 Czech Republic, a.s.


[ Odpovědět ]
Re: Jak jsem rušila pevnou linku (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Sobota, 26.01. 2008 - 19:03:35
 
Děkuji děkuji děkuji za míšu a další zachránkyni, která okopírovala odpověď Telefoniky. Mohu vás ubezpečit, že akce, kterou jste podstoupila v roce 2006, platí i v roce 2008. Poté, co jsem také vyslechla 3 desítkové soustavy, byla jsem přepojena na operátorku. 3 soustavy proto, že jsem nevydržela poslouchat blablabla a zkoušela jsem volat znovu s tím, že jsem neurvale od začátku mačkala 0 v domnění, že urychlím a přeskočím tu soustavu, tak až napotřetí jsem konečně byla přepojena na operátorku, kterou jsem požádala o adresu kvůli zrušení linky. Ona, ač mladá, tak operativně nahluchlá mi sdělila, že mi nemůže poskytnout informace ohledně zrušení linky, v tom jsem jí skočila do řeči, že nežádám informace, žádám adresu, která je někam do Brna, ona opět dodržující stanovy Telete, mi odvětila, že mi neumí podat informa, na to jsem ji opět nevychovaně zastavila, nežádám informace, chci adresu, ona s politováním odvětila, že ani adresu nezná, na to mají speciality, skoro jsem zařvala, ať mě na ně přepojí, bohužel nemůže přepojit, ale do 3 pracovní dnů .. a to už znáte. Měla jsem chuť jí uškrtit, ale vím, že ona za to nemůže, holt mají nařízení a ona ho jen dodržuje, ale ačkoli nejsem vznětlivá, Teleti se podařilo mě nastartovat docela slušně ... ! Vlítla jsem na net, že snad najdu adresu, kam budu moci napsat a díky bohu jsem hned napoprvé natrefila na váš nádherný EM a moc vám za něj děkuji :-) !!! Zdraví vás všechny Taťána


[ Odpovědět ]

Re: Jak jsem rušila pevnou linku (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Čtvrtek, 21.02. 2008 - 01:54:18
Podrobný popis jak zrušit pevnou linku včetně odkazů na stažení formulářů výpovědi a formuláře na zmenu tarifu: "http://ivzez.blog.cz/0711/vypoved-pevne-linky-o2-aneb".

Ono to opravdu není tak jednoduché, jak by se zdálo. O2 se snaží dobu skutečného ukončení pevné linky co nejvíce prodloužit, takže často dochází k tomu, že klient platí zbytečně dva, tři nebo čtyři paušály navíc. ivzez


[ Odpovědět ]

Re: Jak jsem rušila pevnou linku (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pátek, 12.09. 2014 - 18:43:38
Kdysi jsem se rozhodl také zrušit pevnou telefonní linku - a ejhle, ono to "jaksi šlo"-jenže po čase mi přišlo oznámení, že nehradím poplatky za telefon -jenže číslo bylo zcela jiné, které mi nikdy nebylo přiděleno
Opět zdlouhavé jednání -jednak písemné, tak i telefonické s výsledkem :tupci (pardon) odborníci na mne podávají žalobu pro zneužití telefonu a neúhradu telefonních poplatků
Opět další korespondence s výsledkem že mne, prostějováka, žaluje jakýsi telekomunikační úřad pro severočeskou oblast v Ústí nad Labem (vždyť Prostějov a Ústí nad Labem je přece "za rohem")
Po zaslání možných i nemožných materiálů mi 11.IX.2014 přišla výzva, že se mohu dne 15.IX.2014 přijet podívat do Ústí, co zde "žalobce" na mne má vlastně za materiály
Na mou odpověď obratem není reagováno, takže asi promastím staré kolo nebo si dám pár slihovic a vyrazím pěšky směr Ústí - peníze za vlak nabo beznin za takové... (zde si doplňte sami) v žádném případě nehodlám vyhazovat
Jsem zvědav na výsledek - ale v této zemi přece existuje právo, rozum a spravedlnost...
Nebo že bych se pletl?
Pozdrav Jarda K. Prostějov


[ Odpovědět ]
Re: Jak jsem rušila pevnou linku (Hodnocení: 1)
Od: Buisness_Idea (buisnessidea@yahoo.com) - Středa, 19.04. 2017 - 07:18:44
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
Learn how you can influence your son or daughter's behavior without having them understanding it. Developing kids with higher self-esteem as well as confidence demands these 5 secrets and techniques that demonstrate how assist them earn at existence. Give all of them the edge they have to succeed and they'll have the abilities needed to attain their goals. www.parentinggood.com [www.parentinggood.com]

Fleas as well as ticks -- there's appears to be no end for their recurrence. Fortunately there's an ideal way to manage this, along with Frontline In addition. Here's the concise manual on Frontline In addition and how it can benefit your canine. www.petsrights.com [www.petsrights.com]

This post explains the most popular misconception how the sport associated with Powerlifting is really a Power sport however in fact may be the complete reverse. It is really a strength activity. This post will clarify the difference between your two kinds and demonstrate how each are superb tools for learning not simply powerlifting however all sports activities. www.powerfulsport.com [www.powerfulsport.com]

This installment from the ongoing cv writing suggestion series targets putting your own title to meet your needs. This post suggests you in the ante (as well as power) through including a good action focused title which demonstrates the way you will impact the business. www.preferjob.com [www.preferjob.com]

Buy reduced, sell higher, it's the credo most of us have heard prior to, and it seems like a sure method to earn money from your investment, right? Nicely, it's tougher than which quote causes it to be sound and you need to work diligently to make sure you visit a great, higher return. www.preferrealestate.com [www.preferrealestate.com]

A plumber is really a professional who accounts for repairing as well as installing the actual pipes which are used to transport sewage as well as water. Nearly all plumbers work within the plumbing or ac industry, however nearly fourteen percent associated with plumbers tend to be self-employed. www.proinjobs.com [www.proinjobs.com]

Have you ever thought regarding growing your personal hops, stop thinking and begin now. It is simpler than you believe and in conjunction with the knowledge how the beer you have hand designed contains hops you have grown in your back backyard and you've got a compelling debate to give it a try. www.purchaseshopping.com [www.purchaseshopping.com]

College college students are graduation, and Funeral Day is actually fast nearing, which indicates summer is nearly here. Getting prepared for summer time doesn't need to be a unpleasant experience; teach your self healthy habits that you could continue throughout every season that will help get in to shape and remain in shape. www.readyforservices.com [www.readyforservices.com]

Taking care of your getting older parent is actually overwhelming as well as confusing. Lots of people are tossed into these types of situations with no notice or even experience. I thought my dad was well-prepared until I discovered out he or she wasn't. The problems that appear throughout the parent-child part reversal is harder than anybody can assume. www.readyparenting.com [www

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

Re: Jak jsem rušila pevnou linku (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Středa, 02.08. 2017 - 05:42:03
walatra gamat emas
walatra kapsul [www.kabarobatherbal.com]
walatra gamat kapsul [tokogreenworldglobal.com]
waltra gamat emas kapsul [www.agenresmijellygamatqnc.com]


[ Odpovědět ]

Re: Jak jsem rušila pevnou linku (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Neděle, 10.06. 2018 - 10:01:06
http://www.goldengoosebaskets.fr/ golden goose baskets
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-212-c-10/ golden goose 2.12
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-ball-star-c-11/ golden goose ball star
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-francy-c-12/ golden goose francy
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-may-c-13/ golden goose may
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-mid-star-c-14/ golden goose mid star
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-slide-c-15/ golden goose slide
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-starter-c-16/ golden goose starter
http://www.goldengoosebaskets.fr/golden-goose-superstar-c-17/ golden goose superstar
http://www.salevalentinoshoes.com/ valentino
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-ballerinas-c-72/ valentino ballerinas
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-boots-c-73/ valentino boots
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-flats-c-74/ valentino flats
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-pumps-c-75/ valentino pumps
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-sandals-c-76/ valentino sandals
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-slingbacks-c-77/ valentino slingbacks
http://www.salevalentinoshoes.com/valentino-sneakers-c-78/ valentino sneakers
http://www.goldengoosesneakershop.com/ golden goose sneaker
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-ball-star-c-6/ golden goose ball star
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-francy-c-7/ golden goose francy
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-may-c-4/ golden goose may
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-mid-star-c-1/ golden goose mid star
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-slide-c-3/ golden goose slide
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-starter-c-8/ golden goose starter
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-superstar-c-2/ golden goose superstar
http://www.goldengoosesneakershop.com/golden-goose-v-star-c-5/ golden goose v star
http://www.goldengooser.com/ Golden Goose
http://www.goldengooser.com/ball-star-c-14/ Golden Goose Ball Star
http://www.goldengooser.com/francy-c-10/ golden goose Francy
http://www.goldengooser.com/may-c-15/ Golden Goose May
http://www.goldengooser.com/mid-star-c-16/ Golden Goose Mid Star
http://www.goldengooser.com/slide-c-13/ Golden Goose Slide
http://www.goldengooser.com/starter-c-17/ Golden Goose Starter
http://www.goldengooser.com/super-star-c-12/ Golden Goose Super Star
http://www.goldengooser.com/v-star-c-19/ Golden Goose V Star
http://www.balenciagasale.com/ balenciaga
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-backpacks-c-5/ balenciaga backpacks
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-caps-c-8/ balenciaga caps
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-city-bags-c-6/ balenciaga city bags
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-clutch-bags-c-4/ balenciaga clutch bags
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-crossbody-bags-c-1/ balenciaga crossbody bags
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-shoes-c-7/ balenciaga shoes
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-shoulder-bags-c-3/ balenciaga shoulder bags
http://www.balenciagasale.com/balenciaga-tote-bags-c-2/ balenciaga tote bags
http://www.goldengooseworld.com/ golden goose
http://www.goldengooseworld.com/golden-goose-man-c-1/ golden goose man
http://www.goldengooseworld.com/golden-goose-woman-c-10/ golden goose woman
http://www.supremeoutletny.com/ supreme outlet
http://www.supremeoutletny.com/supreme-bag-c-66/ supreme bag
http://www.supremeoutletny.com/supreme-belt-c-67/ supreme belt
http://www.supremeoutletny.com/supreme-cap-c-68/ supreme cap
http://www.supremeoutletny.com/supreme-case-c-69/ supreme case
http://www.supremeoutletny.com/supr

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.29 sekund


Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum