Založit účet
 
Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Kalendář akcí
květen 2017
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy

O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400

Třídení odpadů v kraji Vysočina

Exkurze ve ''Fabrice'' 
Restaurace a baryJak už Humpolák avizoval, tak se i stalo...Navštívili jsme nově otevíraný disco-bar Fabrika. 13. a 14.listopadu proběhla "open party", kde jsme byli zjistit několik zajímavých informací pro naše čtenáře.

Pokud někdo neznámý bude projíždět městem Humpolec a bude hledat podnik tohoto typu, bohužel si klubu "Fabrika" s nějvětší pravděpodobností nevšimne, jelikož  není vidět jediný poutač či reklama - žádný náznak toho, že by se mohlo jednat o hospodu, natož pak o disco bar. Jediné, co nám řekne, že jdeme "správně", je cedule na vchodových dveřích, kterou ze silnice ovšem nikdo nepostřehne. Navštěvníkovi by mohlo pomoci se zorientovat tím, že před klubem bude postávat hlouček mladých...Nebo ho zaujme bar Tropico, který je hned naproti, a následně zavítá i do Fabriky.

DSC_0142_2.JPG

Jak je vidět, otvírací doba je pravidelně v pátek a sobotu od 21:00 do 05:00 hod. Hned za vchodovými dveřmi Vás čeká poměrně strmé schodiště osvícené bodovkami a hezké stěny zpříjemní cestu do patra. Každopádně cestou nazpět s třemi promilemi pod kůží bych se docela strachoval :-)

DSC_0140.JPG

Jakmile se vyšplháte do patra, vlevo máte "odpočinkovou zónu", kde jsou umístěny popelníky, a můžete vyhlížet z okna na parkoviště u Lídlu. Pokud tedy už budetemít dost zakouřeného vzduchu, určitě sem se dojděte nadýchnout. Za tuhle zónu dávám velké plus - velká výhoda, že nemusíte utíkat opět ven a lítat sem a tam po těch (pro mě) docela strmých schodech. Na pravé straně už jsou dveře do klubu...pojďte dál....

DSC_0139.JPG

Když vejdete do klubu, začnete všichni odhazovat bundy, svetříky, halenky, blůzky a možná i spodní prádlo, jelikož je tam opravdu krásné teploučko, což Vás určitě bude motivovat tam zůstat co nejdéle - komu by se chtělo zpět do té zimy. Po vstoupení do disco-baru se po levé straně nachází pánské i damské WC, které jsou, alespoň prozatím, velmi hezké. Dále po obou stranách jsou umístěny stolní fotbálky, u kterých se můžete trošku vypotit, např. když se Vám nechce tancovat nebo již nejste schopni do sebe dostat další dávku alkoholu. O kousek dále, opět z obou stran, je spousta stolů a židliček, odhadem cca 70 míst k sezení. Přímo proti vchodu je asi ta nejdůležitější část klubu, a to taneční parket a opodál dlouhý bar, který byl neustále plně obsazen, takže pokud nemáte široká ramena a dost síly máte smůlu a pro pití se nedostanete (neberte doslovně).

DSC_0134_1.JPG  DSC_0135.JPG

Nad barem se nachází dvě velké LCD televize, které by určitě byly dobré, ale jelikož tam po dva večery běžel pouze Pat&Mat, tak za to dávám mínus. Kdyby tam pustili sport či nějaký hudební program, beru, ale Pat&Mat mi nepřišel zrovna moc vhodný. Pokud se obratíte k baru zády, uvidíte velké plátno se stejným programem. Ale věřím, že toto bude napraveno a klub dostane vysílací práva i na jiné programy. Velice chválím poměrně příznivé ceny, výběr z nabídky viz. níže. Obsluha velmi příjemná a ochotná... Džus - s ledem, bez ledu, rozlévaný či Cappy ?? Rozlévané víno docela dobré, nejsou to žádné kyseláče, jak je běžné, pouze jsou nalité ve "whiskovce", ale vzhledem k tomu, že v pozdějších hodinách tam zvuk rozbitého skla nebyl ojedinělý, tak není divu.

Pivo pouze lahvové - Heineken, Budvar, Plzeň, CarlsBerg

Jameson - 40 Kč; Metaxa - 45 Kč Finská vodka (různé příchutě) - 40 Kč; rum,zelená - 20 Kč; Fernet,Magistr, Myslivec - 25 Kč;

Tequila - Sierra 50 Kč, Olmeca 60 Kč, Pepe Lopez 50 Kč, Aruba 50 Kč; slivovice od 20 Kč, víno 20 Kč, džus rozl. 20 Kč.

Bohužel nikde neobjevíte nápojový lístek, sice jsou hned za barem pod lahvemi dobře viditelné cenovky, ale myslím si, že by nebylo špatné mít k dispozici celou nabídku přímo před očima. Kromě alkoholu jsou k dispozici cigarety, doutníky, žvýkačky, chipsy apod. doplňky.

Další plus bych udělil DJovi, který hraje velmi dobře, i když sem tam to zkazí nějakou rockerskou muzikou, ale Kabátům, Třem sestrám se asi nedá nikdy vyhnout, ani v disco-baru. Jinak se hraje akutální taneční hudba, která přímo vybízí k tanci, bohužel zde oba dva dny panoval "humpolecký ostych" a cca do jedné hodiny ranní byl parket neprosto prázdný. Poté ale opadly všechny zábrany (pravděpodobně způsobeno dostatečnou hladinkou) a nabralo to na obrátkách. Klub je určitě na dobré cestě, jak si udržet v Humpolci popularitu a stálé navštěvníky. Každopádně to bude chtít něčím oživit - různými akcemi jako např. hostesky+dárečky, strip show, obsluha nahoře bez, miss mokré tričko apod., jak bývá zvykem na každé dobré disko (samozřejmě, aby si přišla na chuť obě pohlaví).

DSC_0123.JPG  DSC_0137.JPG

DSC_0124.JPG  DSC_0474.JPG

DSC_0126_1.JPG  DSC_0461.JPG

DSC_0419.JPG  DSC_0431.JPG

DSC_0454.JPG  DSC_0476.JPG

Publikováno: Pondělí, 16.11. 2009 - 14:46:38 Od: xx22
 
Související odkazy
· Více o tématu Restaurace a bary
· Další články od autora xx22


Nejčtenější článek na téma Restaurace a bary:
Tip na výlet: středověká krčma v Dětenicích.


Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


"Exkurze ve ''Fabrice''" | Přihlásit/Registrovat | 23 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz

Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pondělí, 16.11. 2009 - 17:07:43
opět trapnéé disko nic víc... :-((


[ Odpovědět ]

Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pondělí, 16.11. 2009 - 18:06:16
Podobné podniky v patře jsou překonané. Je škoda že podobný podnik není někde v přízemí. Ovšëm Humpolec už více putyk nepořebuje


[ Odpovědět ]
Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pondělí, 16.11. 2009 - 19:06:32
 
Ale potřebuje, potřebuje. Jen více hospod v Humpolci!!!! Vždyť v pátek si skoro není kde sednout na pivko. :)


[ Odpovědět ]
Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pondělí, 16.11. 2009 - 19:10:10
 
Skoč si na Baronku, tam je placu


[ Odpovědět ]
Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pondělí, 16.11. 2009 - 19:11:10
 
No nevím, několikrát jsme tam šli v pátek v půl deváte po sportu a nikdy si tam nesedli.


[ Odpovědět ]

Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Úterý, 17.11. 2009 - 00:09:19
Jsem zvědav, jak dlouho bude podnik naživu.


[ Odpovědět ]

Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Úterý, 17.11. 2009 - 20:51:05
Humpolec byl vždycky vyhlášenej jako trapné diskotekové město. To bylo už za komančů. Na pořádnou zábavu se muselo na Havlíčkův Brod nebo na Jihlavu. V Pelhřimově byl akorát Mramor, jinak to stálo taky za h.... .


[ Odpovědět ]
Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Čtvrtek, 19.11. 2009 - 17:11:02
 
HU žije, jen nějaký s prominutím ho*ada neví kam mají jít...Fabrika je super podnik a držííím moc moc palečky :)


[ Odpovědět ]

Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Úterý, 17.11. 2009 - 22:47:19
koukám, že kritizovat umí každý, ale podepsat se ne :(.

Jinak nevím, proč si stěžujte, v Hu bohužel skoro nic jiného není (kromě prima Karamby) a každý si občas potřebuje zapařit. Takže držím palce a doufám, že se to tam pořádně rozjede


Markétka


[ Odpovědět ]

Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Středa, 18.11. 2009 - 01:12:53
Nechápu proč se zde vyjadřují ti, kteří nesnáší diskotéky, takže slova jako trapné disko at...pokud to není vaše parketa tak si kritizujte nebo chvalte podniky kam chodíte a né ty kde jste pravděpodobně anini jednou nohou nevkročil..... Jinak přeji mnoho úspěchů a hodně fandím.
p.s.po páteční a sobotní návštěvě humpolce musím konstatovat, že v pátek "fabrika" byla slušně plná oproti ostatním jako je Talon a bar u Jeffa kde to zelo docela prázdnotou no a v sobotu talon a vystoupení moravy pro 40 lidí a bar u Jeffa kde nic tu nic.
Je na každém kam kdo bude chodit.


[ Odpovědět ]
Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Středa, 18.11. 2009 - 18:47:29
 
Byl jsem tam také je mi 54 let řeklo by se vrat se do hrobu ,ale nikdo mi to neřekl a tak jsem se bavil po svém .Je to úžasné prostředí venku skoro nic neslyšíte a uvnitř se to vaří.Prostě super.Jen mne trochu zamrzelo chování hulvátů ,že po druhém dni provozu jsou prokopnuté dveře na pánském WC vyrvaná cedula na odpočinkové zoně kde to majitel udělal krásné a na ulici prokopnutý rozvaděč od elektriky..To by si za komančů nikdo nedovolil..Tak si pokládám otázku kde je policie aby držela dohled nad hulvátama.Na fotbal jsou nasazeni to se bere normálně ,ale disko to všichni starší proklínají.Já jsem ten starší a neproklínám to je tam krásná atmosvéra a decentní moderní hudba jen místo toho Pata a Mata bych udělal změnu....Jinak držím palce ......Hary


[ Odpovědět ]
Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Středa, 18.11. 2009 - 21:28:39
 
Myslím si, že tento podnik není jen o tom, že je to "disco", je tam krásný dlouhý bar, krasná rychlá obsluha a hlavně i příjemná, ochotná... Tančit se tam začíná opravdu nejdříve po půlnoci. Myslím, že se tam člověk dobře odreaguje a je jedno jestli mu je 16 nebo 60. Ale někomu je třeba příjemnější atmosféra třeba na "Mlejnku" :-D takže je to věc každého z nás, co si zvolí. Po zrušení staré Fabriky je otevření tohoto podniku příjemným krokem. Také držím palce ať se majiteli daří. PP


[ Odpovědět ]
Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Čtvrtek, 19.11. 2009 - 16:30:30
 
Asi je těžké řešit s prominutím dementy, kteří stále něco ničí a otravují nás všechny ostatní. Přece jenom jsme češi a je známo, že v těchto zeměpisných šířkách se úspěch vůbec netoleruje, nebo lépe nepřeje. Všichni známe poškrábaná auta, poškozené zařízení, které slouží všem a pokračování by nebralo konce...Jedna rada ze života je jednoduchá na každou svini jednou dojde a na sklonku života si budeme všici rovni, to je jedinná spravedlnost. Jinak s přáním dobrého fungování Fabriky.
POLICIE: pátečního zásahu policie byl přítomen i starosta Humpolce a ve Fabrice údajně zásah proběhl bez problémů, zato Tropikal byl plný nezletilích pod vlivem, ale to už je život sám.....
Váš Toms


[ Odpovědět ]
Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Čtvrtek, 19.11. 2009 - 15:42:22
 
Co povídáte, vždyť policie tam byla hned v pátek, když to otevřeli a vybírala nezletilé. A vy si to představujete jak, že policie bude s vámi pařit na parketu a když půjde okolo nějaký hulvát, tak ho seberou, že jo?


[ Odpovědět ]

Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Čtvrtek, 19.11. 2009 - 20:21:26
Zlatý starý fáčko za Zvoldy, tam to žilo!!


[ Odpovědět ]
Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pátek, 20.11. 2009 - 09:20:06
 
Jo to je pravda akorát ten Zvolda to celý pěkně posral! To už víme všichni! Takže staré fáčko dopadlo jak dopadlo a Zvolda taky, ted seje hrách na horách.
maty


[ Odpovědět ]
Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pátek, 20.11. 2009 - 17:01:25
 
No, hrách tam asi neseje: http://www.penzionvinor.cz


[ Odpovědět ]
Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pondělí, 30.11. 2009 - 09:48:07
 
Drogama co to tady nebude


[ Odpovědět ]
Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pondělí, 30.11. 2009 - 09:59:39
 
Tak něco mimo...V posledním cancálku bylo psáno, že se odsouhlasila další obchodní zona v Humpolci.To asi mají radní vymaštěné mozky , že se nerozhlížejí jak místní podnikatelé zejména obchůdky živoří a krachují.Je to nehoráznost , že se tak chovají a ničí Humpolecké podnikatele.Kde jsou ta místa v loni prvé letos druhé v republice...Nad tím zůstává rozum stát.Když jsme cinkali před dvaceti lety tak mnozí co tam dnes sedí křičeli na bývalého starostu který stál na balkoně pryč z radnice je Vás tam mnoho a to jich bylo asi 32..Dnes je jich tam troufnu si řící ke dvoum stovkám užírají městu finance a to je v pořádku.A podnikatel?Na něm roste peří toho je potřeba škubat a zvedat domovní daně atd....Stydím se za to né, že jsem Humpolák to né ale zža to že jsem Čech..Jan Kocourkov


[ Odpovědět ]

Re: Exkurze ve ''Fabrice'' (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Čtvrtek, 17.12. 2009 - 18:47:28
mhhhhhhhhhhhhh


[ Odpovědět ]

caiyan (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Sobota, 15.04. 2017 - 08:44:49
ed hardy clothing [www.edhardy-outlet.name]
coach outlet [www.coachfactoryoutletonline.in.net]
official coach factory outlet [www.officialcoachfactoryoutlet.eu.com]
jordan pas cher [www.jordan-femmepascher.fr]
coach factory outlet online [www.coachfactoryoutletonline.us.org]
cheap jordans [www.cheapjordan-shoes.in.net]
kate spade outlet [www.katespade-outlet.us]
air jordan retro [www.airjordanretro.us]
pandora charms [www.pandoracharms.com.co]
mulberry handbags [www.mulberryoutlet.org.uk]
swarovski jewellery [www.swarovski-crystal.uk]
marc jacobs handbags [www.marcjacobshandbag.us.com]
polo ralph lauren [www.ralph-laurenuk.co.uk]
louis vuitton outlet store [www.louisvuittonoutletus.us.com]
pandora jewelry [www.pandorajewelry.me.uk]
replica watches [www.rolex-replicawatches.com.co]
cheap nfl jerseys [www.nfl-jerseyscheap.us.com]
kevin durant shoes [www.kevindurantshoes.us]
michael kors canada [www.michaelkors-outlet.ca]
polo outlet [www.polooutlet.in.net]
longchamp handbags [www.longchamphandbags.me.uk]
jordan shoes [www.cheap-jordans.us]
sac longchamp pliage [www.sac-longchamp-pliage.fr]
fendi handbags [www.fendihandbags.us]
golden state warriors jerseys [www.goldenstatewarriorsjerseys

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Re: caiyan (Hodnocení: 1)
Od: Buisness_Idea (buisnessidea@yahoo.com) - Středa, 19.04. 2017 - 07:17:58
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
The fundamental explanation of how are you affected in the precision device shop is very simple. It's an assembly-line procedure, in that numerical codes are fed right into a machine, that translates individuals commands in to robotic measures, resulting within the creation of the object or even objects from the solid prevent of uncooked metal. shoppingprecise [www.shoppingprecise.com]

Many individuals have grown to be very successful operational and have grown to be very rich because of the businesses. Several individuals have discovered fame in the commercial community as well as their achievement stories tend to be no secret towards the public. specializebusiness [www.specializebusiness.com]

There can be many explanations why one will need passport pictures. A passport dimension photograph is simply a face photograph of the human encounter showing prominently aside from part of the uppr torso particularly the make. As the actual name indicates, the very first place you might need one of those is the passport. techgenerate [www.techgenerate.com]

It is actually apparent that to be able to survive as well as thrive within the real house industry these days, real auctions and real estate agents must accept every area of technology as well as remain along with the have to continually update their techniques. technologyforreal [www.technologyforreal.com]

There are a variety of opportunities in order to advance your own radiology career for those who have one or even more areas associated with specialization. The greater specializations you've, the much more competitive you'll be in the task market. techspecially [www.techspecially.com]

This month's statement takes us towards the western Oughout. S. state associated with Oregon plus some fantastic baseball. First just a little background about the state associated with Oregon by itself. Begin having a little prehistory by next link to understand about Oregon and also the Columbia skill level. travelascend [www.travelascend.com]

Koi fish happen to be called the actual national seafood of Japan and therefore are popular within China and worldwide. This post describes historical past of Koi fish fish breeding and provides useful info regarding how various kinds of fish tend to be categorised based on their colors and tattoos. travelescalator [www.travelescalator.com]

Traveling having a baby inside a car isn't easy, but heading longer compared to two hours at any given time sounds much more dreadful. Listed here are three great tips as well as ideas about how to get ready, car as well as your baby for this type of long journey. travelinglong [www.travelinglong.com]

Travelling could be an enjoyable experience, educational as well as relaxing. Nicely, it is actually suppose to become relaxing, if it's a vacation. Sometimes holidays aren't relaxing. To make your vacation travel relaxing you should plan ahead and also have things structured. travelrelaxation [www.www.travelrelaxation.com]

You had been born along with potential. You are born along with goodness as well as trust. You are born along with ideals as well as dreams. You are born along with great

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]

HXY4.21 (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pátek, 21.04. 2017 - 13:22:10
HXY4.21
cheap ray bans [www.raybanscheap.us.com]
fitflops sale clearance [www.fitflopssale.in.net]
swarovski jewelry [www.swarovskicrystals.com.co]
michael kors outlet clearance [www.michaelkorsoutletclearancemk.us.com]
air max 2015 [www.nike-airmax2015.us]
supra shoes sale [www.suprashoes.us.com]
oakley sunglasses wholesale [www.oakleysunglassesdiscount.com.co]
hermes outlet [www.hermesoutletstore.us.com]
christian louboutin outlet [www.christianlouboutinoutletsale.us.com]
coach outlet clearance [www.coachoutletclearanceonline.us.com]
louis vuitton [www.louis-vuittonhandbags.org.uk]
polo ralph lauren [www.ralphlaurenpolo-outlet.us.com]
nike outlet store online [www.nikeoutletstore.us]
polo outlet [www.polooutletus.us.com]
air jordan 4 [www.airjordan4.org]
michael kors factory outlet [www.michaelkorsfactoryoutletofficial.us.com]
gucci handbags [www.guccihandbags.us.org]
fitflops [www.clearancefitflopssale.com]
cheap jordans [www.cheapjordan-shoes.us.com]
coach outlet [www.coachoutlet-onlineclearance.us.com]
true religion jeans [www.truereligionjeanssale.in.net]
oakley sunglasses [www.sunglassesoakley.co.uk]
hollister clothing [www.hollister-clothingstore.org]
oakley s

Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.230 sekund

Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum