Založit účet
 
Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Kalendář akcí
březen 2019
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy

O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400

Informační televize pro Vysočinu

Taekwondo Lacek úspěšní doma i v zahraničí 
TAEKWONDO LACEKBěhem uplynulého víkendu se svěřenci SK TKD Lacek rozdělili hned na tři skupiny. Sedm zkušených cvičenců se vydalo do Prahy, kde se konaly zkoušky na nejvyšší žákovský technický stupeň. Šest z nich si pak z Prahy odváželo červenočerný pás.

Minivýprava čítající tři závodníky, kouče a řidiče vyrazila do Švýcarska, kde se konal HochRhein turner. Pod vedením zkušené Kateřiny Nedvědové zde Matěj Kaman a Marie Martínková vybojovali prvenství ve svých kategoriích. Medailovou sbírku  doplnila Tereza Uhlíková bronzovou medailí.

Nejpočetnější část týmu čítající 27 bojovníků se vypravila do rakouského Innsbrucku na Askö cup. Na tento turnaj, který patří mezi bodovaný turnaj pro rakouskou reprezentaci se sjelo na 400 závodníků t Rakouska, Německa, Itálie, Švýcarska, Slovinska a samozřejmě České Republiky. Vedle zkušenější závodníků se do bojů zapojili i začátečníci Lackova týmu a dlužno dodat, že rozhodně nezklamali. Přestože všichni předvedli velmi dobré výkony, na turnaji zářili především Kristýna Pavlíková, která jednoznačně kralovala své kategorii a ziskem zlateé medaile zcela zhodnotila svou poctivou tréninkovou přípravu. Za zmínku také stojí výkony Trunga Bao Au Nguyena a Adriany Šimánkové. Oba předvedlitechnicky vyspělé boje a i když měli vyrovnané soupeře, oba shodně brali zlato. Nelehkou cestu za prvenstvím měl i Zdeněk Krejčí, jenž dokázal překonat všechny tři soupeře a získalzasloužené první místo. Ačkoli stále patří mezi méně zkušenější, rozhodně se s nimi musí počítat. Řeč je o Tereze Berkové  a Dominice Hronové, kterým se v letošním roce opravdu daří. Tereza si na Askö cupusvou letošní sbírku doplnila o čtvrtou zlatou medaili. Dominika má za letošek dokonce již o jeden zlatý kov navíc.

V celkové bilanci pak na Vysočinu putovalo 13 zlatých, 4 stříbrné a 6 bronzových medailí. Což v součtu stačilo na velmi pěkné třetí místo v týmech.

Tým z ASKO cup

Tým z HohRhienu

Publikováno: Středa, 31.03. 2010 - 06:51:26 Od: frantisek
 
Související odkazy
· Více o tématu TAEKWONDO LACEK
· Další články od autora frantisek


Nejčtenější článek na téma TAEKWONDO LACEK:
Nováčci zazářili v Olomouci


Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


Související témata

Sport

"Taekwondo Lacek úspěšní doma i v zahraničí" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz
Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.091 sekund

Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum