Český rozhlas Region


  Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet
  Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
  Kalendář akcí
únor 2019
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy
  O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400
 Autokrosová sezóna začíná povinným testováním speciálů

SportKaždoroční testování autokrosových a rallykrosových speciálů znovu odstartuje novou sezónu, motoristický sportovní rok může začít. Povinné testování speciálů se uskuteční o nadcházejícím víkendu v Humpolci, jezdci budou stroje připravené na sezónu 2010 testovat v sobotu a v neděli 10. a 11. dubna.

Pořadatelé z AMK Zálesí Humpolec vyhradili na testování prakticky celou sobotu od 9 do 18 hodin, v neděli bude stejný program pokračovat od 9 do 15 hodin.

„Toto testování je povinné pro všechny jezdce,“ připomenul předseda AMK Zálesí Humpolec Josef Špaček. Testování v Humpolci se týká  autokrosových a rallykrosových speciálů, naopak chybět zde budou vozy spadající do kategorie Racer buggy. „Ty budou testovány už 9. dubna při prvním závodě v Přibicích,“ doplnil Josef Špaček.

 

Nová auta by mohli představit Marek Stloukal a  Jaromír Štětina. Řada dalších jezdců pak měnila motory a auta repasovala. V Humpolci se znovu zřejmě představí kompletní domácí autokrosová a rallykrosová špička v čele s autokrosovými reprezentanty, které čeká o dva týdny později první závod letošního seriálu Mistrovství Evropy v portugalském Foz Gôa. Domácí autokrosová sezóna začíná o další dva týdny později, první závod letošního Mezinárodního mistrovství České republiky se koná v Nové Pace 8. a 9. května.

 

V Humpolci se v rámci blížícího testování speciálů podle okolností na trati Pod Vilémovským lomem hned rovněž trénuje, zda umožní trať tréninkové jízdy s otestovanými speciály i letos, rozhodnou pořadatelé až v sobotu ráno.

„Vše záleží na počasí, pokud vyschne závodní trať do té míry, aby byla bez problémů sjízdná, budou jízdy povoleny,“ připomenul Josef Špaček.

Klimatické podmínky na Vysočině se na stavu humpolecké závodní trati na prahu jara pochopitelně podepsaly. Pořadatelé z AMK Zálesí Humpolec musí trať určitě připravit na závod třídy Racer buggy, který se zde koná 24. a 25. dubna.

 

Další informace:

www.amk-humpolec.cz

 

 

 
 
  Související odkazy
· Více o tématu Sport
· Další články od autora myska


Nejčtenější článek na téma Sport:
U sítě vede Maria Šarapovová

  Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

  Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

"Autokrosová sezóna začíná povinným testováním speciálů" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz
Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.10 sekund


Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum