Český rozhlas Region


  Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet
  Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
  Kalendář akcí
leden 2019
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy
  O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400
 Lackův tým ve Francii

TAEKWONDO LACEKPoprvé ve své historii se klub SK TKD Lacek vypravil na turnaj do Francie – cílem byl Alsace Open, který se konal uplynulý víkend ve Strasbourgu.

V sobotu se na tatami představily juniorské a seniorské kategorie. Klub z Vysočiny zde měl tři zástupce. Trung Au Nguyen, Anna Machová a Kristýna Pavlíková. Trung měl smůlu na los a vypadl v prvním boji s francouzským reprezentantem. Děvčatům se vedlo o něco lépe a shodně brala za jeden vyhraný boj bronzovou medaili.

V neděli přišla na řadu větší část výpravy v mládežnických kategoriích. Celkem jedenáct závodníků zde podalo nadočekávání dobré výkony. Nejvíce zazářila rodina Medů – Libuše, Miloslav a Martin brali shodně zlato, přičemž museli porazit dva až tři soupeře. Především nejmadší Martin se přitom se svými soupeři vůbec nemazlil a vyhrával rozdílem třídy. Poslední zlatý kov si ve Francii na krk pověsil Filip Douda, který si zde spravil chuť po nevydařeném startu v Pirmasens a finále končil KO technikou.

Stříbrné medaile se tentokrát dají nazvat smolnými. Veronika Nedvědová předvedla infarktové semifinále, kdy v posledním kole otáčela boj za stavu 1:8 pro německou soupeřku. Nakonec se probojovala do finále díky zlatému bodu v prodloužení po nerozhodném výsledku 8:8. Ve finále se potkala s Libuší Medovou a po vyrovnaném boji jí na zlato chyběl jediný bod. David Šimek naopak jak ve čtvrtfinále, tak v semifinále exceloval a soupeřům nedal sebemenší naději na úspěch. Z druhého konce pavouku se však za ním probojoval oddílový kolega Miloslav Med, který stejně jako jeho sestra těsným skórem nakonec vyhrál. Poslední a asi nejsmolnější stříbro brala Adriana Šimánková, která měla dobře nakročeno hned od začátku. První soupeřku deklasovala 9:1, druhý boj skončil dokonce KO. Ve finále také dlouho vedla. V posledních vteřinách se ale vrtkavé štěstí usmálo na soupeřku a ta technikou na hlavu srovnala skóre a následně dala rozhodující bod zápasu.

Sbírku medailí zkompletovala Dominika Hronová a Aleš Chochola, kteří si vybojovali bronzové kovy. Pomyslného „Černého Petra“ si vytáhli Tomáš Hron a Tomáš Čížek, kteří skončili bez medaile. Celkově byli trenéři s výkony závodníků spokojeni, i když vždy je co zlepšovat. Také výjezd do zatím neznámé Francie byl jistě přínosem, neboť je zde řada odlišností v pravidlech a výstroji a především je zde velká základna kvalitních závodníků. Největším překvapením turnaje pak bylo nečekané prvenství Lackova týmu v celkovém hodnocení mládežnických kategorií před výběrem Alsaska a domácího Sipjinu Strasbourg.
 
  Související odkazy
· Více o tématu TAEKWONDO LACEK
· Další články od autora frantisek


Nejčtenější článek na téma TAEKWONDO LACEK:
Nováčci zazářili v Olomouci

  Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

  Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

Související témata

Sport

"Lackův tým ve Francii" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz
Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.22 sekund


Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum