Založit účet
 
Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Kalendář akcí
květen 2019
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy

O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400

Rekvalifikační kurz - Kurzy pro rodiny s dětmi

Hitparáda pikantních pojistných hlášek. Mlha schovala viníka 
VtipyPráce v pojišťovně není žádná nuda, naopak, někdy bývá i zábavná. Alespoň soudě podle plejády úsměvných pojistných hlášek, neuvěřitelných životních karambolů i zaznamenaných podvůdků. Sestavili jsme hitparádu těch nejlepších, které stojí za ochutnávku.

Kuriózní zdravotní újmu si přivodil jeden muž. Své pojišťovně nahlásil zlomený penis. K události došlo jak jinak než při sexu. Léčení bylo možná ještě horší než samotný úraz. Spočívalo v dlouhodobé abstinenci. Klient si ale přál hlavně jediné, aby korespondence s pojišťovnou nedorazila k němu domů. Asi aby se to nedozvěděla jeho manželka.

Hitparáda nahlášených úrazů a domácích karambolů

"Když jsem stál na štaflích, ulomil se kus elektrického kabelu, který jsem právě zapojoval, a dostal jsem se na osm sekund do proudového okruhu. Na můj křik zareagovala manželka tak, že štafle porazila. Spadly bohužel na novou sedací soupravu a velké akvárium s cizokrajnými rybičkami, které prasklo a polilo drahý perský koberec. Než jsem dopadl na zem, vykopl jsem ještě okenní sklo a vytrhl 1,75 metru stropní kabeláže," ohlásil jiný smolař.

• Při krájení chleba jsem si všiml, že na stole leží kousek palce. Dívám se – a on byl můj!
• Pachatel musel být znalec, protože zmizeli jenom moji holubi. Manželčiny slepice však ve stejné lokalitě zůstaly.
• Můj pes zakousl sousedce tři slepice. Kdyby mi je náhodou dala, tak je schovám do mrazáku pro likvidátora.
• Výbuch způsobil těsně uzavřený burčák, na jehož sílu jsem však nebyl upozorněn.
Okno do kuchyně mi rozbil sousedův chlapec a nebylo to v okolí poprvé, takže máme podezření, že je to organizované, zvláště když jeho strýc je sklenář.
• Nesl jsem televizi do opravy a zakopl o práh. Hrana televizoru mi přerazila čtvrtý prst pravé ruky. Televizor jsem zachránil, prst už ne.
• Pročišťovali jsme kanalizaci a strčili jsme péro jinam, než mělo být, a ono mu to vytopilo byt.

Hitparáda nahlášených autonehod bez účasti policie

K autonehodám dochází občas i při střetu se zvěří. Na havarovaném autě, které přivezl do pojišťovny nešťastný motorista, se ale likvidátorovi něco nezdálo. Štětiny, které našel na kapotě, nechal proto prověřit v laboratoři. Expertiza potvrdila, že místo zdatného divočáka se motorista srazil s běžným kuchyňským koštětem.

• Když do mě zezadu narazila, vystoupil jsem z vozu a slušně jí řekl, že si měla hlídat svůj předek, čemuž každý řidič rozumí. Vzápětí mě začala urážet, abych si raději hleděl svého zadku a vinu nechtěla uznat.
• Byla taková mlha, že viníka jsme v ní nemohli dohledat.
• Nejprve jsme se dohodli, že nemá cenu volat policii, ale potom mě napadlo, aby na mě dýchl. To nechtěl učinit a navrhoval, že by na mě plivnul.
• Vozidlo jsem špatně zabrzdil, takže se samovolně rozjelo, a protože poškozenému řidiči nedalo přednost, zničilo mu levé dveře.
• Vina byla vzácně na obou stranách. Já jsem se neměl po té dámě tolik ohlížet a ona zase měla blikat.
• Když jsem přijížděl domů, vjel jsem omylem do jiného dvora a naboural do stromu, protože ho doma na tomto místě nemáme.
• Projížděl jsem kolem chatky, když jsem si všiml, že se před ní opaluje krásná slečna. Lehce jsem přibrzdil, abych si mohl dotyčnou důkladně prohlédnout. Vzápětí jsem narazil do vozu přede mnou, jehož řidič zpomalil ze stejného důvodu, akorát trochu víc. Podle policistů se na tomto úseku podobné nehody stávají poměrně často.

Hitparáda cestovatelských pojistných událostí

Muž středního věku se vydal do ciziny na lyže. Pád na sjezdovce mu ale nejspíš zatemnil mozek, protože chtěl uhradit nejen lékařské ošetření, na které měl právo. K pojistné události přihodil i roztržené kalhoty, dvě třetiny ceny permanentky, která zůstala po pádu nevyčerpána, a ušlou mzdu v Čechách za tři dny stonání zdarma. Když ho pojišťovna odmítla, po pár dnech přišel znovu. Objevil totiž, že má na lyžařské bundě díru. "A nešlo by zaplatit alespoň toto?"

• Není pravda, že by mou jedinou zájmovou aktivitou před úrazem byly návštěvy restauračních zařízení. Na jiné koníčky, které jsem ve svém volném čase před úrazem provozoval, si momentálně nevzpomínám.
• Vašemu operátorovi jsem se nemohla ozvat, protože jsem měla po nárazu zadrátovanou čelist.
• Ten Turek se chtěl z pojistné události vykroutit pomocí jazykové bariéry.
• Je fakt, že jsem v těžkém terénu uklouzl a spadl do rokle, ale trvám na svém pojištění s tím, že houbaření není nebezpečným sportem, což jsem německým zachráncům nedokázal vysvětlit.
• Gejzír na mě pojednou vyšplíchl, i když jsem stál v bezpečí zaručovaném provázkem kolem dokola.

Všechny pojistné události jsou skutečné, zaznamenaly je Allianz, Česká pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, Generali Pojišťovna a Victoria Volksbanken.

Převzato z Finance.cz

Publikováno: Sobota, 01.01. 2011 - 00:00:00 Od: axl
 
Související odkazy
· Více o tématu Vtipy
· Další články od autora axl


Nejčtenější článek na téma Vtipy:
Test vhodnosti muže


Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


"Hitparáda pikantních pojistných hlášek. Mlha schovala viníka" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz
Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.151 sekund

Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum