Založit účet
 
Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Kalendář akcí
červen 2018
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy

O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400

axlsystems

Dobročinné náramky pomáhají Rodinnému centru Krteček 
Internet a WWWSlavnostním křtem dobročinných náramků v pátek 31. března 2017 vypukla dobročinná vlna, která má přispět na provoz Rodinného centra Krteček v Pelhřimově. Akcí byl zahájen prodej náramků a hned v tento první den se jich prodalo pět desítek.

V 16 hodin v pátek odpoledne zaplnily Rodinné centrum Krteček v bývalém Domě služeb více než tři desítky hostů s dětmi. Program zahájilo veselé vystoupení malých tanečnic ve věku 3-6 let z Hodiny H, které si říkají „taneční skupina XS“. Hned potom všechny přivítala Jana Jirků, vedoucí Rodinného centra Krteček, které v Pelhřimově funguje už od roku 1999. Následoval slavnostní křest nerezových náramků, nesoucích na sobě různě barevné přívěsky ve tvaru srdce. „Právě proto je mottem této dobročinné myšlenky, že náramky mají velké srdce, stejně jako každá máma. Mohou být krásnou ozdobou každé ženy, ale zároveň také symbolem podpory aktivit pro ty nejmenší děti v Pelhřimově. Náramek může být také milým dárkem pro dceru, maminku, kamarádku nebo kolegyni,“ podotýká Zuzana Havlová, iniciátorka dobročinných náramků „pro Krtečka“. Kmotry náramků se spolu s ní stali manželé Kozlerovi, majitelé areálu Beachwell, kteří centrum podporují, a autorka náramků Petra Kohoutová. Její ručně vyráběné šperky se prodávají také v pražském butiku TATIANA známé české návrhářky Tatiany Kováříkové. S přípitkem a pohoštěním se nezapomnělo na hlavní aktéry, tedy děti, které si připily dětským šampaňským a ochutnaly například i dort s logem rodinného centra. Pak už se opět „Krteček“ proměnil v dětskou herničku, jak ho děti a rodiče dobře znají. Pro dobročinné náramky si můžete do „Krtečka“ přijít kdykoliv během otevírací doby a stojí 100 korun.

 

Rodinné centrum Krteček je otevřeno:

úterý    9 – 11 hodin , 14:30 – 17 hodin

středa   9 – 11 hodin, 14:30 – 17 hodin

čtvrtek  9 – 11 hodin (tvoření s dětmi), 14:30 – 17 hodin

pátek   9 – 11 hodin 

 

Tipy na nejbližší akce:

pátek 7. dubna 9-12 hodin – jarní dílnička (vstup 40 korun, výroba každé lžičky 30 korun)

Výroba FIMO lžiček pod vedením maminek z jihlavského centra Hvězdička, které přivezou veškeré vybavení na výrobu, určená nejen pro maminky s dětmi, ale všechny, kdo rádi tvoří.

 

sobota 22. dubna v 10 hodin – beseda s Michaelou Tulachovou, výživovou poradkyní, která se věnuje také výživě v MŠ (vstup 150 korun, rezervace na havlova.zuzana@email.cz)

Přednáška je určená nejen pro maminky, ale i pro nastávající maminky. Začneme totiž tím, jak lze už v bříšku správnými potravinami ovlivnit „bystrost“ miminka. Probereme také vhodné cvičení v těhotenství i naopak to, co už dobré není a jak to na sobě poznat. Velkým tématem bude samotný porod – příprava na něj a dýchání při porodu. Pokračovat budeme například tím, jak po porodu dosáhnout toho, aby jste měla pohodové miminko a věděla jste, co potřebujete vy sama co se týče výživy a cvičení při kojení. Dozvíme se také, co především ovlivňuje tvorbu mateřského mléka a jak dlouho je vhodné kojit. Michaela Tulachová nás naučí i to, jak zjistit, kolik v sobě my i děti máme zadržené vody a vysvětlí, proč většina národa není obézní, ale zavodněná. Vyvrátí také mýtus, do jaké míry ovlivňují postavy naší maminky nebo babičky tu naší. Určitě se odbornice zeptáme i na správný jídelníček předškolních dětí a na další dotazy, které budou účastnice besedy zajímat. Michaela Tulachová bude v RC Krteček pro maminky k dispozici vůbec poprvé a podle zájmu můžeme naplánovat další zajímavá témata pro příští setkání.

Publikováno: Středa, 05.04. 2017 - 10:40:18 Od: xx22
 
Související odkazy
· Více o tématu Internet a WWW
· Další články od autora xx22


Nejčtenější článek na téma Internet a WWW:
Jak na internet - po roce


Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


"Dobročinné náramky pomáhají Rodinnému centru Krteček" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz
Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.120 sekund

Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum