Založit účet
 
Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Kalendář akcí
duben 2018
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy

O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400

Nebuďte líní: třiďte odpad

Autokrosová sezóna začne ve SLAVIA Areně 
SportJiž úctyhodných pětatřicet let funguje současný AMK Zálesí Humpolec. Tradicí posledních sezón pak je, že právě tady zahajuje svůj seriál domácí autokrosový šampionát. Nejinak tomu bude i letos, kdy zde účastníci všech devíti divizí změří síly ve dnech 22. - 23. dubna. Stane se tak na závodišti, nesoucím nově – dle generálního partnera – název SLAVIA Arena.

Již za necelé tři týdny rozevře svoji oponu nová sezóna domácího autokrosového šampionátu. První z jeho sedmi dějství přivítá – již tradičně – Humpolec. Na závodišti, nově nazvaném SLAVIA Arena. „Slavia pojišťovna se stala generálním partnerem AMK Zálesí Humpolec v lednu letošního roku. Věříme, že prostřednictvím naší spolupráce podpoříme fungování závodního okruhu v Zálesí. Ten má za sebou, stejně jako naše pojišťovna, dlouholetou tradici. Strategii Slavia pojišťovny je podpora českých sportovních akcí, organizací a spolků, čímž se snažíme naplňovat naše motto „moderní přístup k tradičním hodnotám“. Jedním z faktorů, který při rozhodování o partnerství sehrál roli, byl i fakt, že humpoleckou organizaci Automotoklubu, která vznikla na ustavující schůzi v zasedací síni ONV v Humpolci 26. října 1945, zakládal i Jan Voříšek, inspektor pojišťovny Slavie,“ vysvětluje zrod spolupráce Veronika Šturcová, manažer marketingu Slavia pojišťovny.

Humpolečtí pořadatelé jsou známi tím, že se neustále snaží své závodiště zvelebovat. Nejinak tomu bylo i přes končící zimní přestávku. „Trať jako taková už od podzimu zůstala beze změn. A mělo by tomu tak být i v nejbližších letech. Věnovali jsme se tudíž především zázemí. Povedlo se nám sehnat frézovaný asfalt a depo RacerBuggy bylo opatřeno tímto novým povrchem. Opravy se týkaly i spodního depa. Též jsme dokončili FIA ploty. Tím byla opět navýšena bezpečnost diváků. Ti se mohou těšit i na bohatý doprovodný program. Chybět nebude TÝM Besip, věnující se osvětě za zvýšení bezpečnosti silničního provozu se svým trenažérem, simulujícím například náraz auta. Svůj stánek rozbalí také příznivci Roadshow. V květnu se totiž v Novém Městě na Moravě uskuteční závod Světového poháru horských kol. Zájemci si budou moci kola vyzkoušet a vyhrát vstupenky na tento podnik. Samozřejmě tradičně bude k dispozici dostatek stánků s občerstvením včetně toho, provozovaného dlouholetým autokrosařem Pepou Petrikem,“ informuje předseda AMK Zálesí Humpolec Josef Špaček, na co vše se mohou návštěvníci těšit. 

 

Do Humpolce se začnou účastníci všech devíti divizí a jejich doprovody sjíždět už v pátek. „Jelikož jde o úvodní podnik, bude mu v pátek od dvanácté hodiny předcházet testování závodních vozidel. To bude pokračovat až do jednadvacáté hodiny, od šestnácté společně s technickými přejímkami. Motory se poprvé rozezvučí v sobotu v 9:45 hodin, kdy jezdci vyrazí k prvnímu tréninku. Ten druhý bude následovat v půl jedné. V 15:15 se piloti letos poprvé utkají v soubojích během úvodních rozjížděk. Aktéři kategorií RacerBuggy a Kartcross od šesti hodin absolvují i své druhé rundy, zatímco zbývající divize si k nim přivstanou v neděli ráno na osmou hodinu. Závěrečné rozjížďky začnou v 9:45, celý bohatý víkendový program vyvrcholí v půl jedné semifinálovými a finálovými jízdami,“ přidává Josef Špaček důležité časové údaje.  

 Vlastimil Resl 

https://youtu.be/dxApOWKi4aM

Publikováno: Středa, 05.04. 2017 - 10:50:39 Od: xx22
 
Související odkazy
· Více o tématu Sport
· Další články od autora xx22


Nejčtenější článek na téma Sport:
U sítě vede Maria Šarapovová


Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


"Autokrosová sezóna začne ve SLAVIA Areně" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz
Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.275 sekund

Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum