AXL Systems - Volba pro váš počítač


  Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet
  Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
  Kalendář akcí
prosinec 2018
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy
  O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400
 Vysočina bude v roce 2018 vidět

O kraji VysočinaPamátky, přírodu, sportovní vyžití i akce celorepublikového významu bude v novém roce propagovat Vysočina Tourism, aby podpořila cestovní ruch v našem kraji a cestovatele navedla na to nejzajímavější, co mohou na Vysočině vidět, zažít nebo objevit. „Veškerou naši komunikaci, nejen v letošním roce, bude spojovat přídavné jméno čistý v nejrůznějších významech a červený point, který známe z online map a který bude beze slova zvát za zážitky na Vysočinu," uvedl ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák s tím, že Vysočina bude vidět v online prostředí, na sociálních sítích, ale také v novinách nebo cestovatelských časopisech a zvát bude rodiny s dětmi i dospělé cestovatele také prostřednictvím rádií.

Články, tiskové zprávy, ale také inzeráty nebo webové bannery budou v zimních měsících vybízet na lyže, běžky nebo třeba na biatlonový okruh v Novém Městě na Moravě, na jaře přijde na řadu cyklistika, turistické okruhy i akce spojené s otevíráním památek, léto bude například reflektovat chlouby Vysočiny - památky UNESCO, čistou přírodu, významné sportovní a kulturní akce i známé osobnosti, a podzim bude mimo jiného patřit gastronomii, folklóru, pěším stezkám i tipům na výlety v barvách padajícího listí. „V průběhu celého roku si navíc budeme připomínat 100 let od založení ČSR na území Vysočiny. Proto budeme zvát na procházku Vysočinou a přibližovat sto let staré lidské osudy, zajímavé příběhy, sportovní události i vzpomínky vybraných míst, které se do historie jednoznačně zapsaly," doplnila Monika Brothánková z Vysočina Tourism s tím, že toto významné téma, které je ve spojení s CzechTourism hlavním komunikačním tématem roku 2018, je spjaté s vydáním nové brožury Sto let příběhů, lidských osudů, architektury i sportu a kultury na Vysočině a se zprovozněním nového webu www.vysocina100let.cz.

Krajská příspěvková organizace Vysočina Tourism letos oslaví 10 let svého fungování. Dlouhodobě koordinuje spolupráci partnerů v cestovním ruchu na Vysočině a systematicky propaguje turistickou nabídku Vysočiny. Letos bude prezentovat na deseti českých i zahraničních veletrzích, tradičně připravuje letní a zimní vydání e-Turistických novin Vysočiny, tištěný turistický magazín, účastní se významných sportovních i kulturních událostí, spravuje turistický portál www.region-vysocina.cz, zajišťuje činnost filmové kanceláře Vysočina Film Office a kancelář konferenční turistiky Vysočina Convention Bureau, zajišťuje tzv. press tripy pro novináře, a výhledově plánuje zavedení turistické karty Vysočiny.

 

 

 


Přílohy
files/Příklad vizuálu s novými prvky 
  Související odkazy
· Více o tématu O kraji Vysočina
· Další články od autora xx22


Nejčtenější článek na téma O kraji Vysočina:
Web kamera na D1. u Humpolce

  Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

  Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

"Vysočina bude v roce 2018 vidět" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz
Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund


Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum