Založit účet
 
Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Kalendář akcí
červen 2019
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy

O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400

Nebuďte líní: třiďte odpad

Komentář k anketě

[Chybí předmět]


Samozřejmě že nevěřím, že by přišel komunismus 50-tých let a normalizace. Nicméně si dokážu zcela živě představit, že mi KSČM začne tvrdit, že jelikož jsem schopen si vydělat nadstandartní příjmy, tak že mám začít platit cikánům a nemakačenkům jejich měsíční výdaje ještě ve větších čáskách než tomu činím teď, že vysokou školu můj syn vystudoval jenom díky straně a vládě a tak že teď by měl začít splácet svůj dluh straně a vlasti a že Ti neschopní se budou přižovovat na těch schopných. Že já když mám na steak a soused který prochlastává svůj invalidní důchod první dva dny po důchodě nemá ani na párek, tak že bych se s ním měl rozdělit, a podobných X věcí najdu milion. Nezlobte se. Ale náhled komunistické strany a jejich politika je pro mě naprosto nereálná a nevolitelná. Ale moc bych si přál, aby se klucí dostali na pár let k vládě a dokázali nám všem co umí. Protože by rozčarování jejich voličů bylo ještě větší než moje rozčarování ze všech vlád a stran z druhé strany "fronty", které jsem měl tu možnost doposud volit. Možná se mýlím (i když tomu moc nevěřím), ale pokud jo, tak budu moc rád překvapen. Bohužel s programy které mi tato strana nabízí tomu snad soudný člověk ani nemůže věřit. A ano, některé pořádky by zcela jistě nebyly od věci. Zase na druhou stranu, dnes si každý může vybrat "podle svých možností a podle odvedené práce". Což je vlastně komunistický slogan, který ale bohužel za jejich vlády nebyl nikdy realizovatelný.

Vaše jméno: Anonymní

Předmět:



Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.093 sekund

Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum