Humpolec v posledník kole vyhrál v Novém Městě

V posledním 30. kole fotbalové divize D, AFC Humpolec vyhrál v Novém Městě. FK Dálnice Speřice zůstává v divizi, zatímco FK Maraton Pelhřimov sestupuje.

Týmy děkuji všem svým fanouškům za podporu a fandění v této sezóně, a již se těšíme a tu další.

V posledním 30. kole Humpolec vyhrál na hřišti SFK Nové Město na Moravě 3:2, když zápas otočil po prvním poločase, kdy prohrával 0:1. V konečné tabulce tak těsně skončil v první půli na konečném osmém místě. Oproti loňskému roku si tak výrazně polepšil. Tým Dálnice Speřice doma remízoval s FK Lišeň B (třetím týmem tabulky) a tím potvrdil svoji záchranu a tak i příští rok zůstane divizním týmem. Oproti tomu Pelhřimovu domácí remíza 3:3 s Velkou Bíteší nestačila, a po konečném předposledním 15. místě v tabulce se s divizní soutěží loučí.